rozšíření

zelvanator

Psavec
Zdravím, pokud dojdu u rozšíření za medaile k 6000 za rozšíření, budu moci dál rozšiřovat za cenu 6000 nebo už za medaile nebudu moc zvětšovat svoje městečko.
Dík za odpověď a s pozdravem zelvanator
 

Dan 77

Veterán
Pokud ti nikdo neodpoví tady, vyzkoušej support. Pokud ti nepomůže ani ten v případě, že nebude mít informace, možná by to chtělo obrátit se přímo na Inno.
 

DeletedUser3677

Host
Takovou otázku jsem tu někde položil už před 2 dny, odpověď žádná.
 

DeletedUser7

Host
Presnú odpoveď neviem, ale myslím si, že potom za medaile už nebude možné kúpiť rozšírenie.
 

DeletedUser3

Host
Nyní můžete zakoupit 10 medailových rozšíření. Poté již další medailové rozšíření nejde zakoupit. O případné změně vás budeme informovat v changelogu.
 

DeletedUser3139

Host
Nyní můžete zakoupit 10 medailových rozšíření. Poté již další medailové rozšíření nejde zakoupit. O případné změně vás budeme informovat v changelogu.
Takže potom je Dealský hrad a Koloseum k ničemu a budu medaile dávat do magacínu k zatím asi sedmdesáti zbytečným plánkům na už postavené VS? Zatím tedy sbírám medaile na plochu za 4000, takže ještě další dvě a konec?
 

DeletedUser3370

Host
Jipi53: Nerozumím, co na tom nechápeš .. Samozřejmě, že to budeš dávat do makacínu, stejně tak, jako dáváš mince a zásoby, pokuď už nemáš volnou plochu na které můžeš stavět. Všechno není nekonečný.

Jsem ale prosíravý a očekávám, že po příchodu Industriální doby se dočkáme rozšíření i v tomhle směru.
 

DeletedUser2298

Host
Navíc 6 táců za jedno rozšíření znamená že už jsi utratil 15760 medailí za rozšíření.. i s Deal castle + Coloseum+Pvp věže to nemáš za 14 dní...
Navíc pokud bude nové další rozšíření, tak už možná bude o trochu dražší než předpokládaných 7 tisíc ( předchozí se zvyšovala o tisíc) , když máme takový přísun metálů z Hradu..
 

DeletedUser6273

Host
což tedy,jestli jsem se nesekl ve výpočtu znamená,že i s výzkumem,medailemi a dobytím území není možné bez diamantů zastavět celý možný,tzn. narastrovaný území. :(
 

DeletedUser6273

Host
:)) na tohle jsem čekal:)) O nový době se mluví pár dní,takže to není argument:)
 

DeletedUser3370

Host
Jestli myslíš narastrované území 10*10 = 100 rozšíření velikosti 4*4, tj 1600 políček, tak opravdu není. A nejsem si jist, zda to jde i s podporou diamantů.

Analogicky to mohu porovnat se stavbama: i tady platí to, že bez diamantů nemůžu mít všechny dostupné stavby, které jsou mi nabízené (Villa, Palác, atd...).
 

DeletedUser5303

Host
no mám taky ten problém,akorát s diamanty....dokoupil sem si diamanty abych mohl zastavět, alespon dalších deset polí aby bylo místo na velkolepé budovy,ale po pár odemknutích za 600 diamantu (uz sem odemykal) drive, mam uz jen dostupne odemceni za medaile,ktere sem predtim nevyuzil a za diamanty uz nemohu... takze mam cekat na dalsi dobu nebo je to nejaka chyba? :)
 
Nahoru