rozšíření

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

mazlik

Nováček
bylo-by (je možné - nikde jsem to nenašel) možno posunovat oblast rozšíření tak jak je to běžné s budovami ?
Potřeboval bych pro příklad posunout rozšíření z prava dole na místo vlevo nahoře.
 

DeletedUser5384

Host
Není to možné,nevím o tom,že by se to plánovalo,je potřeba před každým pořízením rozšíření promyslet pozici.
 

Thesseus

Znalec
A dávat velký pozor i na to aby si se neukliknul při posazování. Když ho dáš omylem o jedno pole dál od svého pozemku, nejde to vrátit. Možná pak jedině poprosit support. To ale neplatí pro Tvůj případ.
 

mazlik

Nováček
no tak to by mi ještě scházelo pak by to bylo úplně ŠPATNÉ.
ale chtěl jsem trochu přestavět město koukám kolem sebe a učím se no a teď už to nejde zlepšit, škoda
jsou i jinačí rozmístění co se mi líbí víc nehledě na tom jestli postavím ňákou velkolepou budovu tak ji musím postavit třeba tak že mi bude něco zakrývat.
Aspoň pootočení mapou o 90-120 stupňů by bylo dobrý.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7268

Host
dokud to není uzavřené: Při dalších epochách lze získat další rozšíření formou výzkumu či zabrání území + za medaile či diamanty = hodlá se rozšířit i hranice možných rozšíření? Když chci postavit rozšíření, tak tam jsou vyznačené právě ty hranice => co když už budu všechny mít a budu mít i přebytek medailí... ? :)
 

DeletedUser5384

Host
Dá se předpokládat,že s další dobou se otevře i možnost získání území za medaile,jako to bylo v nynějších dobách:)
 

DeletedUser7268

Host
tohle já nemyslel, to vím.. je to každá epocha to samé, mě šlo o hranice, rozšíření můžeš koupit jen v omezené mřížce okolo města, tak jestli bude i ta mřížka rozšířená
 

DeletedUser2298

Host
Tak šance mít zaplněné aktuálně dostupné všechny čtverce rozšíření ( za medaile, diamanty, výzkumy..) je myslím minimální a mám dojem ( nechce se mi to počítat) že to aktuálně ani není možné.. V okamžiku kdy počet dostupných rozšíření přesáhne aktuálně možný prostor předpokládám že vývojáři patřičně upraví celkovou mříž, aby se daly nová rozšíření umístit. Což je celkem logické že..
 

DeletedUser

Host
Jak říká .judaspriest.cz, šance na maximální rozšíření je minimální.
Mřížka mi umožňuje 23 rozšíření. Strom výzkumu dva a mapa jedno.
Těch zbývajících 20 by teoreticky šlo utáhnout na medaile - viz tabulka od pana apchu
http://forum.cz.forgeofempires.com/showthread.php?1267-PvP-medaile-a-rozšírenia
jenže
(jak jsem odhadem spočítal) už v létě bych na další rozšíření sbíral medaile 4 týdny...
...má někdo optimističtější prognózu? :confused:
 

DeletedUser5384

Host
Nerad ruším takovouto plodnou diskuzi,ale už se netýká dané otázky.Pokud potřebujete prostor na další diskuzi,navrhuji založit téma v krčmě.
Otázka zodpovězena,zamykám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru