Rozšíření

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11519
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11519

Host
Oblast hry:Rozšíření
Současný stav:Nelze přemístit rozšíření
Nápad: Možnost přemístit rozšíření a zároveň tím i umožnit přestavění města. Již několikrát se mi stalo, že se mi rozšíření umístilo jinam, než jsem chtěla a už se s tán nedalo nic dělat, proto bych uvítala možnost přemístit rozšíření a tím i umožnit přestavění města.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:ANO
 

DeletedUser11513

Host
Tento nápad se mi velice zamlouvá. I mě se již několikrát stalo, že se mi rozšíření dalo jinam, než jsem chtěl. Navíc bych teď nějáká rozšíření využil lěpe, a přestavil město. Proto říkám, že tento nápad je naprosto geniální a velmi bych jej ve hře uvítal.
 

DeletedUser3139

Host
Že by se mi ,,podařilo" dát rozšíření někam jinam, než jsem v daném okamžiku chtěl se mi ještě fakt nestalo. To, že by se mi ho hodilo přemístit třeba po půl roce, tak to jo. Ale zase na druhou stranu, je to jakýsi mantinel, abychom to neměli tak jednoduché. :cool:
Takže bych to asi tak nechal. A přestavbu je možno vyzkoušet v simulátoru. Proto bych tento nápad zařadil mezi ty, které by vyhověli pouze části hráčů a hlavně by nabourali stanovenou obtížnost hry. Další nápady z této oblasti jsou např. otáčení budov, odkládání budov při přestavbě města do magacínu atd. Takže podle mně zbytečná věc.
Ale když jsme u toho rozšiřování, tak mi spíše vadí, že je uměle zablokováno rozšiřování města. Proč mají mít aktivní hráči deseti tisíce medailí a nemohou je použít? Proč by si nemohl aktivní hráč postavit Tokio a neaktivní by měl Horní - Dolní? Máš na to? Tak stav!
Podle mně by to pomohlo i v aktivitě hráčů, bitvy se sousedy ve věži by byly okamžitě někde jinde, makalo by se i víc ve městech, protože i zde za bonusy jsou občas medaile atd.
 

DeletedUser11519

Host
No mě se to už stalo několikrát, vyberu si místo, pak si vezmu rozšíření a koukám že není nikde, musím hru vypnout a zase zapnout a najdu ho někde bůh ví kde, nebo ho vezmu a hned se mi uloží a už s ním nejde hnout, pak musím kupovat další, nebo dělat škatulata s budovami a cestami, abych ho propojila s městem. A zablokování rozšíření města mi také vadí, musíš něco prodat, aby si mohl něco postavit a v reálném životě se město stále rozrůstá.
 

Thesseus

Znalec
To zablokování rozšíření bylo myšlené pro hráče na konci výzkumu když už máš nakoupené všechny rozšíření za medaile, což jsou desítky až stovky tisíce medailí a taky všechna rozšíření za mince, na což jsou potřeba miliony mincí a případně i většinu za diamanty. To už si tak daleko?
Pač jestli to myslíš tak, že nemůžeš stavět rozšíření kvůli jejich vysoké ceně tak to je právě ten vtip hry - prát se s nedostatkem místa a dokázat ho využít líp než ostatní hráči ;)
Co se týká toho pokládání rozšíření: napadá mě, že to může být tím, že máš zapnutou HW akceleraci v nastavení hry vlevo dole. Pak jsou totiž tlačítka průhledná a tohle by se i mohlo stát.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5303

Host
ja treba uz nemam moznost rozsirit (tedy jeste to posledni na mape),ale za mince nemohu, dia mam koupeno a medaile jsem koupil z fotbal questu,takze nemohu...dia mam, penize mam, medaili par taky. (koupe za dia a penize bych nechal,ale vzhledem k tomu ze medaile neslouzi v podstate nicemu jinemu, medailove rozsireni bych zavedl :) )
 

DeletedUser11519

Host
No já nejsem ještě tak daleko, ale když chci hrát tuhle hru dál, tak tam samozřejmě taky jednou dojdu a tím pádem je to do budoucna i můj problém, ale já jsem v nápadu navrhovala jen možnost přemístit rozšíření. Jo a opravdu jsem měla zapnutou HW akceleraci v nastavení. Už jsem jí vypnula, tak snad to bude už v pořádku, i přesto bych chtěla mít možnost posouvat i rozšíření, když přestavuji město, tak by se mi to hodilo.:)
 

DeletedUser6769

Host
Nesouhlasím s pozdějším přesouváním rozšíření. Je to sice věc, která by hodně pomohla, i mně, ale nesouhlasím s tím. To si můžeme rovnou otáčet budovy, nebo mít všechna rozšíření odemčená. Kde bude radost z přestavby města? 'Radost' to sice moc není, ale člověk si zapřemýšlí aspoň. Některým to může jen prospět... a lidem, co si město postavíc cik cak a pak jen prázdná místa vycpou stromy... těm to ulehčit nechci a asi by jim to stejně bylo fuk. :D

Nicméně pro nějaký limit, ve kterém by se dalo rozšíření přemístit jsem. Jako třeba těch navrhovaných 10min - ukliknout se může každý.
 

DeletedUser3139

Host
Zde je jasně vidět, že ti co hrají kratší dobu, tak by chtěli hru zjednodušit (diviska9, Jinpol) a ti co hrají déle (třeba já a Highlander a thesseus) už tohle nevidíme jako prioritu, protože INNO nás už naučilo, že oni jsou šéfové co nastavují pravidla a přes to skoro vždy vlak nejede.
Zřejmě všichni co už jsou v moderně a výše si prošli tím, že museli své město celkem z gruntu přestavět. Už dlouho a řekl bych že dobře na to funguje simulátor.
Takže jak už jsem napsal v (4) současný stav je v ,,pořádku". Jen díky geniálním vychytávkám jako je ,,akcelerace" pak dochází k popisovaným problémům. Sice se opravdu mohu uklepnout, ale to se mi stane předpokládám asi jen jednou. Pak si omlátím hlavu o nejbližší zeď a příště si už dám pozor. :cool:
Co se týká toho nechtěného umístění kvůli té ,,akceleraci", tak tam by asi měla být pomoc snadná. Supportíci jsou šikulové a podle mně pomohou. :cool:
Jediné co mně fakt vadí, že po dosažení všech plánovaných rozšíření jsem odsouzen do role klikače a pouze vybírám budovy (teď tady neřeším CvC a věže). Ti co jsou na tom jako já, tak mají velké zásoby mincí, zásob, medailí a k ničemu. Takže nechápu, proč zde nedojde taky k ,,prolomení" limitů, jako je to zatím sice neúspěšně avizováno u VS.
Highlander má samozřejmě pravdu, že hráčům, jejichž město vypadá jak ,,rozsypaný čaj" oplácaný stromy, případně zamčenými budovami to moc nepomůže.
Ale aktivní a dlouhohrající hráči by neomezené rozšíření za medaile (a možná i dia) určitě uvítali. :cool:
 

DeletedUser5303

Host
Do nedavna byl pocet poli limitovan v klasickem obdelniku a vlastne ani od zacatku se to nezmenilo. Rikal sem si ze to asi "nejde",takze fajn..Ted kdyz ale vidim, ze rozsireni hraci plochy neni zadny problem mi vadi dve veci. Mam rad symetricnost, tudiz "rozhazena" ohraniceni stavebni plochy... Lepe se pak pracuje s vytvarenim mest a s cestami. Take nesouhlasim s premystovanim policek nebo s otacenim budov, ale mit v tom moznost udelat nejaky lepsi rad by take nebyla spatna. Ta druha je omezenost rozmachu mesta... Verim ze momentalni nastaveni volnych ploch je planovano pro dalsi rozsireni s novymi dobami,ale pokud mohli sektory pridat jednou,mohli by to udelat podruhe... Preci jen kdyby si nekdo postavil vsechny VB, verim ze by mu to zabralo vice jak polovinu zastavitelne plochy ktera je v soucasne dobe k dispozici...
 

DeletedUser11519

Host
No to ukliknutí se mi stalo víckrát, tak jsem prostě přestavěla město, proto bych uvítala to přemisťování aspoň nějakou chvíli po umístění. A zdělením, že jednou budu mít dost financí, zásob i medailí si mi potěšil, ale tím, že nebudu moc dál rozšiřovat město a budu proto odsouzena k dost pasivní hře jste mi otrávili, neví zda bude mít pak cenu dál hrát, když se nedá vlastně nic pořádného dělat :confused::(:confused::(
 

DeletedUser11457

Host
hele, o jakém simulátoru mluvíte? je někde link? děkuji :)
 

DeletedUser11359

Host
Nechtějte si tuto hru až moc ulehčovat, jinak Vás přestane bavit :) Sice bych přemístění rozšíření rád využil, ale nelíbí se mi to, protože to usnadňuje hru a to v tom ohledu, že člověk by si kdykoliv mohl jakkoliv přestavět město a mohlo by se mu tam vejít víc věcí, které tam už jinak nenarve. Zní to sice hezky, ale člověk nemůže mít vše :)

A ten simulátor je na nic :) Jsou tam otočené budovy a některé tam chybí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11519

Host
No simulátor se mi zdá taky na nic, ale s tím přemístěním mi to nepřijde jako usnadnění hry a že by mi kvůli tomu přestala bavit si taky nemyslím, spíš mi jednou přestane bavit, až už se nebude moci město zvětšovat a já bych pak jen vybírala z budov, skladů a dílen a nemohla dělat nic jiného, snad jen bojovat, ale to už bude postava tak silná, že to asi taky nebude žádná zábava, pak bych to přemísťování jistě využila a aspoň město pro zábavu přestavovala. No snad vymyslí další doby, ve kterých bude hra pokračovat !!!!!!!!!!:):)
 

DeletedUser11359

Host
Určitě se bude pokračovat, už teď je ve vývoji současnost :) Takže myslím, že se máme na co těšit :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru