Rozšíření

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

rycco27

Dopisovatel
Mám dotaz koupil jsem si rozšíření za medaile a teď v nabídce rozšíření tato možnost zmizela. Dříve i když jsem neměl dostatek medailí tak tam ta nabídka byla a mohl jsem se podívat kolik medailí potřebuji na další rozšíření.
Proč tam teda teď není??
 

DeletedUser13384

Host
V kazde dobe mas omezene mnozstvi rozsireni ktere muzes ziskat. napriklad muzes koupit 2 rozsireni za dia kazdou dobu (s vyjimkou ledovky tam jsou 3). to same plati i u medaili. jakmile nakoupis vsechna rozsireni pro danou a predesle doby tak se ti dalsi moznost objevi az po postupu do dalsi doby.
Snad je to srozumitelne :)
 

DeletedUser11823

Host
Všech rozšíření je omezený počet. Za medaile je poslední za 240 000. Pokud již toto rozšíření máš, další už si prostě nepořídíš, dokud se autoři nerozhodnou zpřístupnit další (což s další dobou určitě přijde, ale to bude ještě chvíli trvat :) )
 

rycco27

Dopisovatel
No to jsem právě koupil. Aha takže to je další způsob jak nutit lidi kupovat diamanty. Chápu.
 

DeletedUser11823

Host
I počet rozšíření za diamanty je omezený, jak již ostatně psal Chipator výše. Je to součást strategického plánování, které ke strategické hře patří. Máte omezený prostor, a omezené možnosti jeho rozšíření. Jak je využijete závisí na strategii Vaší hry :)
 

Svatej

Legenda
napriklad muzes koupit 2 rozsireni za dia kazdou dobu (s vyjimkou ledovky tam jsou 3). to same plati i u medaili. jakmile nakoupis vsechna rozsireni pro danou a predesle doby tak se ti dalsi moznost objevi az po postupu do dalsi doby.
Snad je to srozumitelne :)
Ne tak docela, počet získatelných rozšíření za medaile není vázaný na hráčovu dobu. Teoreticky je možné získat rozšíření za 240 000 už v době bronzové.;)
 

DeletedUser13384

Host
tak teoreticky je mozne temer vsechno. ja to bral spis tak nejak realisticky :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru