Rozšířený trh. (trochu jinak)

Ferda H.

Komentátor
Ahoj :) Už nějaký ten pátek hraje Forge of empires. A napadl mně úžasný nápad, co by vývojáři mohli udělat do hry. Určitě všichni známe ve FoE trh kde můžeme mezi hráči měnit zboží , což je dobré, když ho potřebujete. A mně napadlo co kdyby bylo do trhu byly zařazeni jednotky(vojenské) a budovy.... kde by si to přímo hráči měnili mezi sebou. Vím, že starožitník tohle nabízí, ale v malé míře a není to mezi hráči je to systém hry. Bylo by to fajn a já bych to velké míře využil ☺️. Doufám, že tohle se dostane vývojářům FoE a udělají to. Díky
 

weri85

Komentátor
PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ - přečti si to než něco vytvoříš

Vojenské budovy se staví za peníze/kladívka, takže každý si je může koupit/prodat, není potřeba je vyměňovat. Pokud jde o budovy na šampiony/tuláky, tak to jsou top budovy, které by celkem degradovali, kdyby se dali získat tak snadno.

Co se týče výměny jednotek, tak to už je daleko zajímavější nápad. Výměna jednoho typu jednotek za jiný v rámci stejné doby by se mi celkem líbil, protože člověk stejně hraje s 1-2 typy + tuláky, takže pak má hromadu dalších jednotek, které jsou k ničemu a jen se mu dál hromadí.
 

d arvit

Odborník
proti
šíleně by to narušilo nastavený systém ve hře

jak už bylo řečeno - budovy si můžeš postavit a navíc budovy pro vlajkonoše, bubeníky a později i šampiony jsou úplně zbytečné protože jednotky nemaji uplatnění) - takže ti zbývaji jenom tuláci ty jdou získat snad v každém eventu.

trh s jednotkama: v téhle formě proti - spíš by bylo reálné si je moct najmout ale ani to nevidim nadějně, když je ve hře přebytek vojáků
i kdyby se trh zavedl jak si představuješ - jak by to fungovalo?? 1:1? všechny doby?, jen tvoje doba??
jak už bylo řečeno, ve většině dob se používá 1-2 jednotky které by na trhu nebyly a zbytek by přebýval, případně by se s jednotkama otevřel trh jako se surovinama (dej mi x bodů a já ti dám x jednotek - ale je otázka jak dlouho by to fungovalo když staří hráči nemůžou produkovat staré jednotky - po chvíli nadšení by trh začal stagnovat protože pochybuji že nováčci by měli dost sil na to ho udržovat ve smysluplném chodu

nejlepší co pro sebe můžeš udělat je spolehnout se sám na sebe v produkci vojáků které potřebuješ..
 

DeletedUser

Host
Rád podpořím dětskou fantasii. PRO.

(Asi poprvé v životě jsem si všiml, že se vlákna dají otagovat. K čemu to je? Pro vyhledávání?)
 

Mrtvejmagor

Veterán
Nahoru