Rozšiřování města

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4459

Host
Tuto hru hraji již nějaký pátek na C a poměrně dost mi vadí, že autoři hry neumožňují rozšiřovat města těm hráčům, kteří mají nashromážděny například medajle.
Možnost rozšířit město za medajle sice občas přijde v nějaké aktualizaci, ale nedává mi to moc smysl. Jednak v tom není žádný systém a pak - je to poměrně flustrující, když mám nashromážděno např. 130 000 medajlí, tak si mohu koupit pouze dvě rozšíření asi za 25 000 medajlí a zůstane mi skladem ještě 80 000 medajlí, které nemohu utratit ?
Ptám se proč ?
Když jsem již tyto medajle jednou nashromáždil, tak bych neměl být omezován, a měl bych mít možnost je kdykoliv utratit ! tzn. rozšíření města by nemělo chodit v aktualizacích, ale mělo by být přístupné po nasahromáždění požadovaného množství medajlí.
 

traktorista

Odborník
Nechci oponovat, ale vždycky jsem měl zato, že v rozšířeních za medaile systém je - tj. za každý věk dvě.
 

DeletedUser3139

Host
Traktorista má sice pravdu, v každé době byly dvě, nebo tři rozšíření. Ale pravdou je, že ze začátku byly ještě navíc další rozšíření za medaile a další za diamanty. Ty za medaile a za diamanty už delší dobu pořídit nejdou. Vyjímkou byly tuším v minulé aktualizaci dvě rozšíření za medaile. A medaile se zase zařadili do řady se stovkami duplicitních plánků na VS, desítkám milionů v mincích a zásobách. Už by se měli v INNO trochu rozpohybovat a něco s tím udělat!!! :-(
 

Thesseus

Znalec
Souhlas.

Zpráva je moc krátká - použij alespoň 10 znaků. Už to tady někdo zmiňoval - bylo by možné toto omezení zrušit? Nebo mi snad uniká k čemu to má sloužit?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru