Rozlišování přátel - kdo koho pozval

Současný stav: návrh který budu popisovat se týče přátel. Tato rozlišovací funkce ve hře chybí a z toho důvodu navrhuji vymyslet nějaké označování, třeba pomocí malé vlaječky.

Nápad: Ve hře máme přátelé a jejich systém máme rádi, avšak jak rozlišit který z nich byl pozván hráčem a který z nich je pozvánka z druhé strany, tedy já jsem žádost přijal. Představte si situaci, přátelé plní k prasknutí a vy chcete pozvat někoho kdo bude mimo cech s vámi házet 1.9 FP

(metoda Arcu pro hráče co 1.9 neznají, hodíte 1,9x více než je základní odměna v truhličce, s Arcem na lvl80 a získáte zpět vaše body + zdarma nákresy a medaile.)

Ale aby jste mohli pozvat hráče,
za A musíte mít místo
za B musíte mít "pozvánku" (lze pozvat omezený počet přátel, pak lze jen přijímat)
za C nechcete vykopnout někoho zbytečně

Proto navrhuji přidat vlaječku která označí koho jsem pozval já, kde vlaječka nebude, ty jsou tací, co jsem přijal.

Vlaječka by se mohla umístit třeba do rohu v obrázku, případně by se pro ní mohla nalézt i lepší pozice, ale nenapadá mne nic lepšího než roh obrázku, případně by se mohla ukázat pouze po najetí myší na obrázek (v případě mobilu by se objevila po kliknutí na hráče mezi tlačítky motivace, velkolepky a spol.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO - nenalezl - nalezeno pouze rozlišování neaktivních hráčů, ale toto není ono.

1621948651634.png
 

Lord Org

Psavec
Proto navrhuji přidat vlaječku která označí koho jsem pozval já, kde vlaječka nebude, ty jsou tací, co jsem přijal.

Nějak z toho návrhu nechápu, k čemu by to bylo dobré, tedy kromě grafického označení.
Není přeci žádný rozdíl mezi těmi, komu jsem poslal a koho přijal, při překročení počtu 80 už prostě posílat nejde. To měnit nechceš, tak k čemu ta značka? Stejně když budu chtí posílat a jsem přes 80, musím někoho vyházet. A podle mě je úplně jedno jak přátelství vzniklo, vyhazuje se podle aktivity, tedy alespoň je to z pohledu hry nejlogičtější, tedy k čemu tu značku? Ty máš ty, které jsi pozval raději než ty, které jsi jen přijal, bez ohledu na jejich aktivitu?

Prozatím proti, resp. je to opět návrh z kategorie nic proti ničemu, takže by mi to bylo asi jedno, ale jsou návrhy, které jsou užitečnější ...
 

Daniel V.

Psavec
Nějak z toho návrhu nechápu, k čemu by to bylo dobré, tedy kromě grafického označení.
Není přeci žádný rozdíl mezi těmi, komu jsem poslal a koho přijal, při překročení počtu 80 už prostě posílat nejde. To měnit nechceš, tak k čemu ta značka? Stejně když budu chtí posílat a jsem přes 80, musím někoho vyházet. A podle mě je úplně jedno jak přátelství vzniklo, vyhazuje se podle aktivity, tedy alespoň je to z pohledu hry nejlogičtější, tedy k čemu tu značku? Ty máš ty, které jsi pozval raději než ty, které jsi jen přijal, bez ohledu na jejich aktivitu?

Prozatím proti, resp. je to opět návrh z kategorie nic proti ničemu, takže by mi to bylo asi jedno, ale jsou návrhy, které jsou užitečnější ...

Proti. Nevím k čemu by to bylo. A historický ty data takto nejsou udržovány.
A
Na co by Ti to bylo?
 

Chimichurri

Psavec
Nějak z toho návrhu nechápu, k čemu by to bylo dobré, tedy kromě grafického označení.

tak nejspíš kvůli tomu náhozovému vláknu které zmiňuje v návrhu. Prostě ti co mají vlaječku jsou ve vláknu(a vyhazovat je tedy nebude) a ti co ji nemají můžou kdykoliv z kola ven aby uvolnili místo dalším ve vláknu. Těm pak on osobně posílá pozvánku aby zajistil že budou mít vlaječku a omylem je nevyhodí.

aspoň já bych to tak dělal.....o nějakou aktivitu, která ti je stejně při dodělání krčmy a dostatku stříbrňáků docela ukradená, by mi vůbec nešlo

Pro
 

Lord Org

Psavec
tak nejspíš kvůli tomu náhozovému vláknu které zmiňuje v návrhu. Prostě ti co mají vlaječku jsou ve vláknu(a vyhazovat je tedy nebude) ...
Tak tohle by asi úplně účel nesplnilo, přeci v tom potenciálním vlákně mohl pozvat on je stejně jako oni jeho, ne? Jestli někdo dorazil po něm, obvykle posílá přátelství ten pozdější, tudíž by vlaječku neměla ani řada hráčů v tom vlákně.
Moje proti tedy prozatím trvá ...
 
PRO - hezky zpracované ale na co by Ti to bylo?

protože vím, že můžu pozvat 80 lidí (co vím, stopka není 80 přátel, ale 80 pozvánek) a pokud chci někoho pozvat, tak musím hledat koho jsem pozval předtím...

Nějak z toho návrhu nechápu, k čemu by to bylo dobré, tedy kromě grafického označení.
Není přeci žádný rozdíl mezi těmi, komu jsem poslal a koho přijal, při překročení počtu 80 už prostě posílat nejde. To měnit nechceš, tak k čemu ta značka? Stejně když budu chtí posílat a jsem přes 80, musím někoho vyházet. A podle mě je úplně jedno jak přátelství vzniklo, vyhazuje se podle aktivity, tedy alespoň je to z pohledu hry nejlogičtější, tedy k čemu tu značku? Ty máš ty, které jsi pozval raději než ty, které jsi jen přijal, bez ohledu na jejich aktivitu?

Prozatím proti, resp. je to opět návrh z kategorie nic proti ničemu, takže by mi to bylo asi jedno, ale jsou návrhy, které jsou užitečnější ...

Jednoduše, můžeš pozvat jen 80 lidí (nikoliv pokud máš 80 přátel, tka už nelze pzovat) ale pokud ty jsi pozval 80, tak lze už jen příjmat
(teď jsem testoval 79 přátel a 2 pozvánky odeslány v pohodě)
značka by potom sloužila pro označení toho, koho jsem pozval já a tedy k tomu, abych věděl, zda je to tedy ten, koho můžu vyhodit pro uvolnění místa a možnost odeslání jiné pozvánky, nebo pokud značku nemá, zda je to ten koho jsem přijal

tak nejspíš kvůli tomu náhozovému vláknu které zmiňuje v návrhu. Prostě ti co mají vlaječku jsou ve vláknu(a vyhazovat je tedy nebude) a ti co ji nemají můžou kdykoliv z kola ven aby uvolnili místo dalším ve vláknu. Těm pak on osobně posílá pozvánku aby zajistil že budou mít vlaječku a omylem je nevyhodí.

aspoň já bych to tak dělal.....o nějakou aktivitu, která ti je stejně při dodělání krčmy a dostatku stříbrňáků docela ukradená, by mi vůbec nešlo

Pro


Ano jde o mimocechovní náhozová vlákna 1.9 jak tu několikrát zaznělo :D
 

Henzisek

Znalec
Kdyby to napsal obyčejný člen tak ok. Ale moderátor?
V číslování přátel zabiras taky pozici. Tudíž na konci můžeš vidět 81.
Pokud nezměnili za poslední rok nic tak 81. přítele nepozves. A je jedno jestli si je pozval ty nebo oni tebe....
Nechceš se prvně zeptat supportaku?
 

Budik

Dopisovatel
80 pratel mohu pozvat a 80 pratel me muze pozvat, takze celkem mohu mit 160 pratel. :)
Na G mam 83 pratel a jak mam vedet, koho jsem pozval a kdo pozval me? To je smysl tohoto prispevku...
 

DeletedUser

Host
Nehledě na to, jak je to s tím zvaním, určitě bych ocenil možnost sám si označit, či nějak odlišit různé hráče. Leč se to může jevit jako nekalost, mohl bych si mimo lištu přátel například označit hráče s podhoditelnými velkolepkami, třeba hráče se slabou obrannou armádou (uvítají hlavně nováčci), apod.
 

Lord Org

Psavec
protože vím, že můžu pozvat 80 lidí (co vím, stopka není 80 přátel, ale 80 pozvánek)

Kdyby to napsal obyčejný člen tak ok. Ale moderátor?
Přesně, číst tohle od člena týmu je značně tristní, chtělo by to prohloubit znalosti, navíc tahle je podle mého úplně elementární :rolleyes:
Moje PROTI se tedy nemění, i když jak jsem psal v prvním příspěvku, ve výsledku je to nic proti ničemu, ale dal bych raději šanci projít přínosnějším návrhům ...

Nehledě na to, jak je to s tím zvaním, určitě bych ocenil možnost sám si označit, či nějak odlišit různé hráče. Leč se to může jevit jako nekalost, mohl bych si mimo lištu přátel například označit hráče s podhoditelnými velkolepkami, třeba hráče se slabou obrannou armádou (uvítají hlavně nováčci), apod.
To ale tenhle návrh neřeší, jen odděluje hráče kteří ti pozvánku poslali od těch, kterým jsi jí poslal ty. Což mimochodem, jak už jsem psal, problém s evidencí hráčů v mimocechovních vláknech rozhodně nevyřeší, ten zůstane pořád stejný ;)
 
Nahoru