rozsirenie plochy na budovy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
nedalo by sa pridat plochu na stavbu budov, kedze vadsina hracov ma uz zakupenu skoro celu plochu ktora sa da kupit takze ked budete pridavat dalsie epochy ako to robite. ak to pojde takto dalej hraci si nebudu moct davat dalsie budovy kedze ich nebudu mat kde umiestnit
 

DeletedUser2298

Host
Toto je problém, který vývojáři zcela určitě řeší a vyřeší - aktuálně se již dost hráčů přibližuje či snad i dostalo(?) do stavu, kdy není kam rozšiřovat - pokud má hra pokračovat, tak se základní mříž zcela určitě nějakým způsobem zvětší..
 

DeletedUser3370

Host
Zatím pořád ještě zbývá dostupných tuším 8 políček po maximálním dostupném rozšíření (medaile, výzkum, provincie, diamanty). Takže na jednu epochu to ještě bohatě vystačí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Mari - aktuálně mi na arvahallu zbývá 7 umístitelných polí pro rozšiřovací mříž, stále mám možnost dát mříž za 600 diamantů a mříž za 15 K medailí.. takže to místo fakt ubývá.. příští epocha by měla rozhodně přinést nějaké řešení
 

DeletedUser3370

Host
To je divný, já to počítal na C. Mám volných 10 mříží a chybí mi akorát dvoje rozšíření za medaile, abych byl na maximu. Čili těch 8 mi tam zbude. Neříkej, že je to na každém světě jinak :)

Oprava: volných 9, čili 7 nebudu mít jak rozšířit už. Ale mohla by se udělat na foru nějaká soutěž a jako výhra rozšíření zdarma :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Draha567

Nováček
Prosím, proč nemám v nabídce rozšíření za medile, když jich mám přes 500 a ještě se mi tam neobjevila nabídka rozšíření za medaile
 

DeletedUser2298

Host
Draha567: Napiš na podporu - tam se na to můžeme podívat.. zde nic nezjistíme.. Odkaz je v mém podpisu
 

DeletedUser6719

Host
já mám 13 možností na rozšířění. Mám všechny z mapy, výzkumu a diamantů a zbývá mě 5 za medaile. Tudíž jich zbude 8. na další dobu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru