Rychlý přístup k Historii událostí a Velkolepým stavbám

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8838

Host
  • Oblast hry: Novinky v Radnici
  • Současný stav: zdlouhavý přístup k Historii událostí a Velkolepým stavbám
  • Nápad: zařadit do hlavní lišty ikonky pro tyto dvě položky, ke kterým je třeba jinak přistupovat přes Radnice - Novinky - Historie událostí nebo Radnice - Novinky - Velkolepé stavby, tedy pokaždé celé 3 kliky!!! :))
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano, nenalezeno

Dovolil jsem si udělat i menší vzorový grafický návrh :) Původně jsem si říkal, že by se našlo místo přímo v hlavní liště, třeba napravo od velkého smajlíka spokojenosti, ale při diskusi v chatu mi bylo argumentováno, že pro nízká rozlišení je už tak málo místa v horní liště na vše co tam teď je. Proto zde prezentuji jako nápad rovnou druhou variantu, a to jako přílepek pod horní lištou, takový řekněme pás "rychlých voleb", prozatím tedy s těmito dvěma ikonami. Další by ale klidně mohly přibývat.

ikony_levy_roh.jpg
 

DeletedUser2451

Host
já teda za sebe s tím to nápadem souhlasím i když tu už několikrát v jiných podobách zazněl, ale sám to považuji za ulehčení a lepší hratelnost za mě ANO.
 

Thesseus

Znalec
ˇUplně zas takhle na ploše bych to nechtěl ale přístup zdlouhavý je, obzvlášť když se tam párkrát za sebou vracím. A taky nevím, jestli by se to takhle vešlo na displeje iPadů.
 

DeletedUser11359

Host
Za mě taky ano. Několikrát se vracím do těchto sekcí a štve mě, že pořád musím přes radnici :D Nic těžkého by to nebylo. Thesseusi, s tím si hlavu nelámej, kdyby tento návrh prošel, tak oni by už na něco přišli a navíc nemusí to být nutně i na IPadu :)
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj Lidi,
říkám ano, zvlášť když si vzpomenu že občas sem na PC které má co dělat aby "naběhlo" natož aby něco otevřelo :)
 

DeletedUser3139

Host
Jo, tak tohle by bylo dobré. Možná, že by to chtělo ještě trochu vypiplat detaily, ale dobrý.
 

DeletedUser8838

Host
Tesseusi, nevím jak FoE vypadá na displeji iPadů, ale každopádně na PC se nemusí nic měnit ... to místo, kam jsem navrhl umístit ikony, je prázdné ... je tam normálně mezera.
 

Thesseus

Znalec
No právě :) Tou mezerou můžu registrovat zástavbu což velmi napomáhá k orientaci ve městě. Když by byl celý kraj posetý ikonkami, tak by byla oriantace při pohybu nepohodlná. Proto říkám, že na ploše na stálo ikonky jen takové, které opravdu využijmeme natolik aby nám tam spíš nezabírali místo v pohledu na město.
Mimochodem, zrovna teď jsem reagoval na příspěvek, který řeší mizení (zašoupávání) pravé lištičky s bonusy VB, ten přispívající to považuje za chybu ale já myslím, že to byl trochu záměr a pokud tpo tuším správně tak pochybuji, že vývojáři budou souhlasit s nápadem na umístění další ikonky na plochu.
Hráči už nehrají jen na velkých displejích počítačů..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru