Síň slávy a věž vítězství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4810
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4810

Host
mám návrh:
1)proč došlo ke snížení odměn ze síňě slávy? - relativně razantně?
2)respektive - proč u nižších dob nebylo naopak přidáno, aby cechy na zadních pozicím měli vyrovnanější růst a mohly se tak vyrovnat těm na prvních pozicích - když si projedu tabulku bonusů dle dob - těm nižším bych přidal a vyšším ubral?
3)a druhý nápad, přidat do síně slávy nějaký bonus i pro samotného hráče(třeba bod výzkumu, kousek zboží atd.), pokud budu mít třeba tři síně slávy, roste cech, ale hráčovi to zabírá místo a bonus žádný? a růst slávy cechu není nějak závratný
4) to samé je u věže vítězství, 13 medailí u vrchol. středověku za týden není žádný extra bonus
= co navýšit výnos medailí či přidat třeba zase bod výzkumu a podobně? nebo když je to věž vítězství nějaký útočný/obranný bonus?, či udělat u věže vítězství ještě denní bonus?(BV, zlato atd.)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Souhlasím, přesně tohle mi taky vadí a rozčiloval jsem se u toho dnes ráno, když to vypadlo z truhly. Mohlo by se s tím něco udělat..
 

DeletedUser6769

Host
Právě o to tady ale jde - nemít město plné síní slávy. Proto to podle mě dává jen cechu.
A co se věže týká... viděl jsem městečko s nejmíň 20ti věžemi, takže proto to dává tak málo - protože jich člověk může mít hodně. Neboli kdyby dávali víc, tak by to takoví lidé mohli mít dost snadné. :)
Jinak body výzkumu bych už k ničemu dalšímu necpal. Už je jich ze všeho dost. 3x VB, studánka, svatyně, bonus cechu...
 

DeletedUser9061

Host
Přesně tak. Věž vítězství zabírá 1 čtvereček a navíc nemusí být připojena cestou. Kolik by jste proboha chtěli medailí od takové malé budovy? A co se týče síní. Myslím, že by naopak bylo nespravedlivé, kdyby se to nižším dobám zvyšovalo a vyšším snižovalo. Všechny budovy (jejich odměny) rostou z dobou. Proč by tomu tady mělo být jinak? Síň slávy i po přebalancování dává dostatek síly cechu. Zabírá sice 9 čtverečků, ale cechu ohromě pomáhá. Je to budova pro cech, a tak určitě nebude poskytovat bonusy hráčům (ale co není, může být - ale nepodporuji :D).
 

DeletedUser11231

Host
Ahoj, možná tu budu za prudiče, ale já osobně si myslím, že teď je to tak u síní správně.

Síně razantním způsobem měnily pořadí v žebříčku tím, že ovlivňovaly nejen sílu cechu (= to co se připisuje k současnému levelu cechu a to co dává bonusy celému cechu, pokud to dosáhne dané úrovně), ale i prestiž, která je vidět v těch žebříčcích. Tímto veškeré snažení, šetření a spolupráce cechu v CvC mapách bylo sraženo na tu nejnižší patu. A přesně toto je opak toho, z jakého důvodu tato součást byla do hry implementována.
Ale i tak je to jediná budova, která přispívá sílou do zvyšování úrovně cechu a pořád to není nic.

Co se týče věže vítězství. Tak si myslím, že měla být brána původně jako dekorace, kde je i dnes zařazena. Proto má rozlohu jednoho políčka. A protože dekorace jsou jen pro zkrášlení a vybalancování spokojenosti ve městě, nemělo by se jí připisovat víc, než je.
A pořád je to jediná dekorace, která místo spokojenosti vyrábí medaile. Dost na tom, že aktuální event zamával medailovými pozicemi tím, jak za málo daroval hodně medailí. Proč bychom měli dekradovat i medaile, jakožto výsledek bitev v CvC a PvP a úspěšného stavění VB také na úroveň hodnoty dnešních mincí a zásob.

Myslím si, že je to teď správnější, jak to bylo předtím, protože hráči mají pořád jakýsi důvod se v něčem snažit, do něčeho se zapojovat, místo toho, aby to měli zadarmo nebo aby se jim to připisovalo při každém přihlášení. Tedy pokud nepočítám hráče, kteří mají miliony mincí a zásob, desetitisíce medailí a všechny VB postaveny na nejvyšší aktuální úrovni.
 

Thesseus

Znalec
Pánové (první dva), to musíte chtít makat pro cech abyste si síně začali vážit ;) Je to pro cech velmi, velmi užitečná budova, chtít po ní ještě něco navíc je už příliš.
Ovšem se zvýšení pro menší hráče souhlasím, jednak kvůli potřebě renovací a jednak proto, že cechy s malými hráči, co bojují třeba je ve středověku a jde jim to tam skvěle si taky zaslouží viditelný postup a ne to minimum, co z toho mají.

O věži už to bylo řečeno, chtít po budově 1x1 co nepotřebuje cestu víc medailí než kolik dává je blbost. Nejlepší budova co vyrábí medaile (nehledě na druhý bonus prosím vás) je hrad a vyrábí mi jich v postmoderně asi 130 a zabírá 49 polí a ještě k tomu potřebuje cestu. Když na tu samou plochu dám věže tak mi denně vyrobí medailí 490! ;)
Vidím to stejně jako Kyttania: porovnej to s jinou dekorací 1x1 a myslím, že přehodnotíš svůj názor.
Nehledě na jednu veledůležitou věc - věže se sami renovují při postupu do dalšího věku.
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj tak jen k síním slávy je to naprosto zbytečná věc a odměna z ní není žádná prestiž ze síně se už nepřipisuje do hodnocení a tím
pozbívá jaký koliv smysl v téhle hře když zní nemá nikdo nic a jen zabírá místo !!! co to je za odměnu a kčemu ? to si domyslí každý
 

DeletedUser

Host
Pomáhá zvyšovat level cechu a s tím i rychleji dosáhnout bonusů. To není úplně k zahození.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru