Síň slávy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Stěžoval si na to někdo na globalu, tak jsem si to pohlídal a opravdu, síla ze Síně slávy se nepřipočítává. Třeba se načte až při přepočtu, ale to nevím, tak se o tom zmiňuji. Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser

Host
No nevím, teď jsem to znovu kontroloval a síla cechu se zvedla jen ne o tolik o kolik měla z mé síně slávy a navíc se mi denní výroba síně slávy započítala do questu jako pětiminutová výroba:)
 

DeletedUser

Host
Mohu vědět, jak to vypadá nyní ?
Zlobí to stále, nebo je to už ok ?
 

DeletedUser

Host
Zítra to zkontroluji, dnes sem to nesledoval.

Mimochodem, má to tedy správně přibýt okamžitě, nebo až po přepočtu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10899

Host
Síně slávy se započítávají až po přepočtu, tj. těsně po 20. hodině. Takže i když ji sklidíte třeba v 8 ráno, tak výsledek je vidět až večer. Zítra si to tedy pohlídejte a pokud by byl nějaký problém, dejte nám vědět.
 

DeletedUser

Host
To je právě ten problém, nelze to pohlídat a zkontrolovat, po 20:00 se prostě přičte nějaká suma z území v GvG a všech síní v cechu.
 

DeletedUser10899

Host
Spočítat by se dalo, ale byla by to práce. Zjistit kdo má v cechu síň slávy a kolik jich má. V jaké době a kolik mu tedy přidává bodů. Pak zda byla či nebyla namotivována (počet základních bodů x2) a zda ji hráč sklidil či nesklidil mezi přepočty. Pokud byste všechno tohle byl schopen pohlídat, nebo někdo od Vás z cechu, tak máte výsledek + nějaké ty bodíky za území v CvC. Pro velký cech možná docela problém, ale v menším cechu se to určitě ohlídat dá.
 

DeletedUser2059

Host
Já, když začali CV, jsem zkoušel spočítat co ovlivňuje nárůstek bodů, které pak zvyšují level cechu. Jednoduše zjistíte kolik máte na všech mapách CV prestiže a sečtete, a poté vyčíslíte o kolik po přepočtu přirostlo bodů. Od celkového nárůstu po přepočtu pak jen odečtete prestiž z cechovních válek a výjde zbytek, který je přidáván vlivem síní slávy. Je tam ještě malá nepřesnost - odměny v CV - kde je navíc prestiž jako bonus. Je to jednoduše složité, jak píše Dejv.
 

DeletedUser

Host
No ja sklidil sin slavy uz podruhe a muj 1man cech je porad na nule (0/60).
 

Henzisek

Znalec
Tak nevím zda je to chyba nebo ne. Ale pokud přemístíte síň slávy, které je zušlechtěna na jiné místo bez silnice (třeba kvůli přestavbě města), tak ztrácí zušlechtění.


beru zpet, po restartu se rozsvítila.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Mě by stále zajímalo, jestli teda ta síň připočítává či nepřipočítává sílu.
Dwane Dibbley psal, že mu to již přes dva dny v nově založeném cechu, bez jediného bodu, nepřičetlo nic. U nás v cechu to prostě spočítat nelze.
 

Thesseus

Znalec
Dwane je přece jasný důkaz jestli teda koukal do levelu cechu a ne do žebříčku. To byla zas oprava od tvůrců :)

Golgotha: spočíst se to asi dá tak, e sečteš příjem ze všech kontinentů a to odečteš od celkového přírůstku v levelu cechu, ne?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru