UŽIVATELSKÉ FUNKCE Síla cechu za diamanty

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem LordFrunDor, 18. zář 2018.

1. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    • (nemáte prefix "CECH" proto používám prefix uživatelské funkce)

Současný stav: Momentálně nelze sílu cechu (pro zkrácení dále jen "korunky") kupovat za dia. Vzhledem k tomu že herní vývojáři už zcela zahodili jakékoliv zdání "free-2-play" systému (ligový systém eventů etc..) tak už vlastně není důvod nepřejít na pořádné pay-2-win. :) a to včetně cechovních úrovní. A proto:
    Navrhuji: Navrhuji, aby šlo korunky kupovat za diamanty stejně, jako třeba FB.
    Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO, neůspěšně
    Důvod: Pokud je někdo dobře zajištěným diafarmářem či pravidelným nakupovačem dia a zároveň chci s jejich pomocí nějak podpořit cech, jedinou současnou možností je koupit několik vlajek za dia. Jiné využití zatím není. Což mi připadá jako zatraceně málo. ;)
    P.S.: Ne, toto není recese. Toto je zcela vážně míněno. ;)

Naposledy upraveno: 18. zář 2018
    petrpivoj za toto poděkoval.
  2. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Ještě by se mohla nějaká nová vlajka vyrobit za dia.
    Tohle už je malý výběr a má je skoro každý.
    Nebo klidně vlajku, která by rovnou dávala ty korunky.
    Každý z cechu by dal do cechovni kasy vlajka poplatek 200 dia a podle toho by dávala počet korunek :)

Naposledy upraveno: 18. zář 2018
  3. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    No, já to myslel jako na úrovni jednotlivce - nevím co s dia, tak za ně koupím XY korunek pro cech. Případně celej levl nebo dva... ;) ať z toho mají něco i moji spoluhráči.

petrpivoj za toto poděkoval.
  4. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Jasně chápu:)
    Tak proč ne, když se dá všechno převést na dia, tak proč ne sílu cechu solventniho jednotlivce.

LordFrunDor za toto poděkoval.
  5. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    Škoda :)
    PROTI
    Mně osobně by to přišlo vysloveně demotivační, ledaže by třeba taková třeba 40. úroveň cechu vyšla na třeba 1 000 000 diamantů. Pak možná. Máš na Lamborghini? Kup si Lamborghini. Ale jezdit budeš stejně rychle, jako jezdí ostatní, nebo mazej na okruh :)

LordFrunDor a Adelaid za toto poděkovali.
  6. willy2

willy2 Psavec

Registrace:
    7. dub 2013