sabotáž

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14444
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14444

Host
Zdravím,
nebyla by možnost přidat ikonku sabotáže,když by byla možná? Třeba místo ikonky pro boj (když už je po boji), aby člověk nemusel otvírat každému město a koukat, jestli může něco vyplenit? To otvírání každého města strašně žere baterku na mobilu a u PC verze to taky není nic moc při osmdesáti sousedech.:eek:
 

DeletedUser187

Host
Ahoj, tak možné je všechno, nicméně, co by z toho měl mít útočník, když někomu sabotuje budovu?
 

DeletedUser187

Host
Pochopil jsem to jako, že někomu prostě jen sabotuješ výrobu aby z ní nic neměl. Samotné tlačítko rabování by bylo fajn, ale nevím nevím, trochu výhoda pro útočníka že to může furt checkovat :)
 

DeletedUser14444

Host
Kontrolovat to přeci můžeš i tak. Jen musíš protivníkovi otevřít město, aby jsi věděl, jestli můžeš rabovat. Kdyby se změnila ikona, tak bys věděl u koho je možnost rabování a u koho ne, aníž bys mu do města musel a šetřil bys tím spoustu času a baterky.
 

DeletedUser11297

Host
Pamatuji si doby, kdy jsem ještě útočil a pleníval a byl to vždy Mordor. Po chvíli mi to notebook velice úspěšně zpomalilo. Takže určitě PRO, i když už se mě to vlastně netýká. :)
 

DeletedUser7728

Host
PRO - snížilo by to nároky na Adobe Flash player i cloud internet komunikaci (otvírání a zavírání měst...) a také na NTB / PC / mobil / tablet hráče, pokud by to bylo jako M/Z (ne jako taverna). Hodně lidí by se přestalo podivovat nad možností rabování ve hře (buď nepochopení hry nebo nepřečtení manuálu)
 
Proti - příliš velké zjednodušení rabování. Nejsem žádný mírumilovný multikulturista a také rád rabuji, ale toto se mi zdá jako špatné. Když vyrabuji 10 lidí co poctivě vybírají a pak jen čekám na jejich vyrabování. Tak musím prostě být u nich a koukat. Takhle mi stačí jen jezdit seznamem a mám to bez starostí. To jestli jde někoho namotivovat se také nedozvíte ze seznamu. Takže nevidím důvod proč přidávat takovéto zjednodušení.
 

Svatej

Legenda
Silveralius: To není o žádném seznamu. ;) To je o tom že tlačítko pro útok by pak třeba měnilo barvu (šedá/červená třeba) a tím by ukazovala zda je něco k rabování.
De facto by to bylo stejné ulehčení jako tlačítko pomoc.;)
 
Silveralius: To není o žádném seznamu. ;) To je o tom že tlačítko pro útok by pak třeba měnilo barvu (šedá/červená třeba) a tím by ukazovala zda je něco k rabování.
De facto by to bylo stejné ulehčení jako tlačítko pomoc.;)
Ale je to o seznamu. Sousedy máš pěkně seřazené v seznamu a tak by ti jen stačilo se jím proklikat, nemusíš je navštěvovat jednotlivě. A určitě to není zjednodušení typu tlačítka pomoc. Tlačítko pomoc nezajímá jestli můžeš nebo nemůžeš zušlechtit nebo namotivovat prostě provedou akci.
 
Dobře tak v čem je to stejné? Tlačítko pomoc ti řekne, že ve městě toho nebo onoho hráče je něco k namotivování nebo zušlechtění? Fakt ono to takhle funguje?
 

Svatej

Legenda
před tlačítkem pomoc jsi musel obcházet města ručně a koukat zda něco jde a klikat. Po něm máš, jak sám říkáš "seznam" :D a klikáš řadu.
Tlačítko rabovat: teď musíš města obcházet ručně a kontrolovat zda něco jde a klikat. Po zavedení bys měl "seznam" (tenhle výraz se k tomu fakt nehodí ale budiž) a klikáš řadu. Tedy za předpokladu že jsi předtím zaůtočil na sousedy a vyhrál.

Jde o stejné zrychlení, stejné zjednodušení. Navíc i funkce je stejná, jen opačná. ;) Klidně by mohli dát taky seznam preferovaného rabování, jako máme preferované motivování.:rolleyes:
 

peepee77

Veterán
Lorde,
Pravdou je, že tlačítko pomoc namotivuje nebo zušlechtí některou budovu. Pokud ve městě není nic k motivaci tak M/Z propadne a můžeš to zkuzsit znova za 24 hodin.
Abyto bylo fér mohlo by tohle tlačítko fungoat stejně, pokud není co rabovat tak rabování propadá. Pak to ale pozbývá smysl :D
Jsem si to v první chvíli nějak neuvědomil.
Na druhou stranu, mohlo by být aspoň vyznačeno kde jsem útočil úspěšně....
 

Trolan

Nováček
pro.
ikdyž na druhou stranu kdo rabuje, tak rabuje pro zboží/FB. pár kladívek a mincí ho většinou nezajímá :) takže mu to bude často ukazovat že lze rabovat, ale nic co on by rád raboval. ale pořád to je celkem dobrý nápad
 

DeletedUser13678

Host
Sice nechápu název vlákna "sabotáž", ale s nápadem jako takovým souhlasím. Tedy, pokud je myšleno, že tlačítko NEBUDE ukazovat, že je co plenit, ale jen oznamovat, že jsem po vyhrané bitvě během 24h město nevyplenil. Tlačítko by tedy nebylo aktivní, jen by třeba místo zkřížených mečů, byla oznamovací ikonka lupiče. Ušetřilo by to spoustu klikání na mobilu, kdy se nedá pamatovat, koho už jsem vyplenil a musím navštívit pokaždé město.
 

DeletedUser13489

Host
Proti - stručně proto, že pomáhat je v zásadě správné, a proto to klidně může být jednoduché, a krást je v zásadě špatné, takže tomu, kdo chce okrádat ostatní, bych to rozhodně nezjednodušoval. Abych nebyl špatně pochopený, vůbec nemám nic proti tomu, že to je součástí hry, existuje dost způsobů, jak se s tím vyrovnat, ale vůbec nevidím důvod to zjednodušovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru