Seznam úkolů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím, chtěl bych vědět zda je někde seznam úkolů s průmyslové doby a seznam odměn za ně? Trošku jsem hledal a nic jsem nenašel :(

Jedná se mi o tento úkol:


Já koně nikdy nestavím a stavět je nechci ani teď. Mám tam dva z úkolů, takže mi chybí jen jeden. Proto bych potřeboval vědět, zda na mě nějáký ten koníček nečeká v blízkém úkolu.

S pozdravem Dawer24
 

DeletedUser3370

Host
Ahoj Dawer24,

bohužel, seznam úkolů zatím nikde není. Ani na českém, ani na zahraničních fórech.
 

DeletedUser

Host
Děkuji za odpověď. Teď se ke mě dostalo, že jeden spoluhráč z cechu dostal za splněný úkol 4 Lanceri, ale neví za jaký a zda to nebyla náhodná odměna.
To mě dostává k dalším otázkám.
1. Prošel si někdo tímto úkolem? Pokud ano, jaký to byl úkol, od koho byl, co bylo cílem úkolu. Nebo alespoň info o tom, jaký má hráč právě úkoly a jak je to dlouho co úkol splnil.
2. Je možné získat voj. jednotku v náhodné odměně v úkolu?
 

Aquarius

Turista
Ahoj, je už někde seznam úkolů průmyslové doby? Zajímaly by mě především ty jednorázové, co jsou hned po dosažení průmyslové doby... Díky!
 

Thesseus

Znalec
Myslím, že ne a někde jsem četl, že to ani není žádoucí. Jednak bychom přišli o překvápko a pak myslím, že úkoly nechodí ve stejném pořadí. Pokud to tak je (opravte mě, jestli ne), tak by seznam moc nepomohl.
 

DeletedUser

Host
Seznamy úkolů zatím nejsou k dispozici.

Ano, o přidělení konkrétního úkolů rozhoduje více faktorů ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru