Slučování sousedství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6719
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7193

Host
Já bych to udělala takhle:
1.skupina na rozdělení: TOP 500
2. -II- :TOP 501-1000
atd. vždy po 500, ta 500 by se vždy rozdělila na sousedství okolo počtu 70, podle určitého klíče.

nebo

sousedství by se dělila podle bývalého umístění např. vybojovala jsem se na 10. místo, což znamená po zamíchání bych nemohl/a být na horším než např. 15. místě, a jsem třeba 751. v žebříčku. Bylo by to bráno po desítkách(tzn. namíchalo by se 9lidí, kteří jsou výše než já) a z tisícovky podemnou by se namíchal zbytek(nemuselo by to být třeba z tisícovky, mohlo by to být z menšího nebo i většího počtu), s tím pravidlem, že by vždy 10lidí na tom bylo podobně, aby prostě i ten kdo je v sousedství poslední měl možnost někoho porazit. Z cechu by byl vždy jeden soused.bývalé sousedství by zmizelo do schránky, kde by se vytvořila složka sousedé do xx.xx.xxxx(např. 01.01.2003) každý by si to promazal podle potřeby(nechal by ty s kterýma si motivoval nebo jim pomáhal a zbytek by smazal), toto by se udělalo vždy při změně sousedství. Pokud jsem 1. v žebříčku tak by se namíchali lidi z tisícovky za mnou opět po desítkách, ale jedna desítka by byla z první stovky(to by platilo pro hráče v TOP 50)

Ještě bych zavedla automatické mazání hráčů, kteří nehrají více než 1/4 roku, to má spousta online her.
 

DeletedUser6769

Host
Tohle dělení podle žebříčku se mi nelíbí, protože pozice je nicneříkající číslo. Člověk v pozdním středověku, který každý den útočí může mít více bodů, než člověk v pokrokové době, který si jen buduje a neútočí. Proto bych raději uvítal dělení podle doby, kdy bylo město založeno - všichni začínali stejně, za stejných podmínek a měli stejné šance.
 

Kayro

Znalec
Ja bych proste sousedstvi zrusil.Kazdy by mohl navstivit 80-100 lidi denne podle vlastniho vyberu.Medaile by se rozdavaly podle doby jen za pocet bodu.V progresivni dobe treba za 10k bodu tydne 500 medaili.A nejake soupereni bych nechal az na cechovni valky.Trochu revolucni a skoro urcite nepruchodne ale ta sousedstvi se mi zdaji podivna uz od zacatku.A nebo rollback ale to taky neprojde :)
 

DeletedUser

Host
Kayro, nicméně opět musíš vymyslet nějaká pravidla, aby nedocházelo k nerovnému boji :)
 

DeletedUser6719

Host
Kayro To se mě líbí. máš možnost za den a nebo to přepočíst rovnou na týden. Budeš mít odpočítadlo třeba 70*7 je 490 a víc za zabojovat nemůžeš. Pak nastavit za xx bitevních bodů tolik medailí a jede se. A aby nekřičeli třeba ti dole rabování povolit jen na hráči ve stejné době a max o jednu níže.
 

Kayro

Znalec
Nechal bych vsemu volny prubeh.Maximalne bych omezil navstevu na osobu 80-100.Slabsi hraci by byli chraneni proste uz tim ze silnejsimu hraci se k nim nevyplati chodit pokud chce nejake medile a body,ani nejake kameny a zelezo uz ho nezajimaji.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3520

Host
no jo Kayro, pak by si ale každý dal do obrany dva kopiníky ...
ti co honí body do pořadí přes bitvy, jako třeba já, by k nim nechodili ...
v podstatě by to byla nejsilnější obrana :))

to by byl podle mě konec bojování
 

DeletedUser6719

Host
zas by ale byli rabováni hráči co pořadí nehoní a rádi rabují. A takových je většina co nehrají na věže, ale pokud by zjistily 2 kopiníky u aktivního účtu kde mohou něco vyrabovat tak tam budou každý den.
 

DeletedUser8813

Host
CHci jen napsat,že budu také končit,ty jejich novinky akorát ničí forge hru,prý že bude vše vyrovnanější a když jsem mimo svých bejvalých sousedu,protože jsem měl více bodu,tak mě hodili jinam a tam dosadili lidi s ještě více bodama,nechápu takovej rozum..Hra byla o tom,že někdo začal v určitou dobu hrát a s těma lidma se kamarádil a nebo bojoval a ted sem ke mě nacpou lid,co to hrají o pul roku i rok déle,na co bylo to snažení?! Hra mi dělala radost,ted je to spíše fraška.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6832

Host
souhlasím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7160

Host
Ja bych proste sousedstvi zrusil.Kazdy by mohl navstivit 80-100 lidi denne podle vlastniho vyberu.Medaile by se rozdavaly podle doby jen za pocet bodu.V progresivni dobe treba za 10k bodu tydne 500 medaili.A nejake soupereni bych nechal az na cechovni valky.Trochu revolucni a skoro urcite nepruchodne ale ta sousedstvi se mi zdaji podivna uz od zacatku.A nebo rollback ale to taky neprojde :)

Tohle se mě líbí nebýt limitován a útočit na ty na které si troufnu. Ale ja se píše výše nějaká pravidla kdyby to posětila aby každej dle svých bodů mohli mít šanci sesbírat medaile které potřebuje každý a ne jen topaři v sousedství.
 

DeletedUser3814

Host
PvP boje jsou pro mě už odepsaný,. Nebudu řešit ani to že moje armáda je k ničemu. Že hráči co mají mega bodů vedou první příčky, každý týden dostávají 600 medailí a neustále se rozšiřují, tím víc sílí a stávají se absolutně neporazitelnýma. Tahle hra se stala zcela nevyváženou a nespravedlivou. V honbě za novou dobou se přehlídly důležité věci. Zlatej bronzovej a železnej věk
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru