Smajlík i pro návštěvníky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thesseus

Znalec
Zdravím všechny,
mám nápad, který by ušetřil hráčům hodně úsilí jak sdělit příchozímu, co bychom si od něj přáli vylepšit.
Je to prosté - smajlík vyjadřující procento spokojenosti by se ukazoval i návštěvníkům, kteří nám přišli darovat hvězdu (nejlépe i s počtem přebytkové spokojenosti aby nedocházelo k neradostným prodlevám).
Smajlík neukazuje 120 % - zušlechtím.
Když už radost má - motivuji.
Pouze textová alternatinva: návštěvníkovi by se ukázal jen stav spokojenosti jako číslo. Buď zeleně přebytek nebo červeně chybějící počet.
 

DeletedUser1565

Host
Nesouhlasím. Sice by to ukázalo, že mám dobrou morálku, ale ten co přijde zušlechtit, nevidí, že mi na jiné budově zušlechtění třeba za 5 min. končí a pak již dobrou morálku mít nebudu.
 

Thesseus

Znalec
Proto píšu toto:
nejlépe i s počtem přebytkové spokojenosti aby nedocházelo k neradostným prodlevám).
Pouze textová alternatinva: návštěvníkovi by se ukázal jen stav spokojenosti jako číslo. Buď zeleně přebytek nebo červeně chybějící počet.
Když uvidím, že přebývá jen pár set, tak zušlechtím. Každopádně o mnoho lepší, než nevidět nic.
 

Dan 77

Veterán
thesseus napsal/a:
Když uvidím, že přebývá jen pár set, tak zušlechtím. Každopádně o mnoho lepší, než nevidět nic.
Chybějící nebo dodatečná spokojenost není řešením pro situaci, jestli hráč má zušlechťovat nebo ne, co když ti poté najednou skončí zušlechtění u více budov a ztratíš 120% spokojenost ? Všichni totiž viděli třeba jen to, že máš 2000 dodatečné spokojenosti, nikdo ti proto budovy už zušlechťovat nebude, a najednou to spadne dolů.
Nesouhlasím. Sice by to ukázalo, že mám dobrou morálku, ale ten co přijde zušlechtit, nevidí, že mi na jiné budově zušlechtění třeba za 5 min. končí a pak již dobrou morálku mít nebudu.
Anebo přijde po dalších 5 minutách další hráč, ten už uvidí jiného smajlíka, zušlechtí a máš obyvatele zase zpět ve spokojenosti. Ale to se zase moc spoléhá na to, když budeš sbírat suroviny, jestli to bude právě v tu chvíli dojde na vypršení jednoho ze zušlechtění, a tedy k vypršení 120% spokojenosti, nebo jestli ti někdo právě zušlechtil budovu, a takhle by to kolísalo na tenké hranici.


Z obou důvodů mám nápad s vylepšením návrhu, aby příchozí viděli, za jakou dobu, odpočítáváním, vyprší 120% spokojenost a řídili by se podle toho (u hráčů, kteří to tak mají i bez zušlechtění, by se ukazovalo třeba ∞).
 
Naposledy upraveno:

Thesseus

Znalec
...aby příchozí viděli, za jakou dobu, odpočítáváním, vyprší 120% spokojenost a řídili by se podle toho (u hráčů, kteří to tak mají i bez zušlechtění, by se ukazovalo třeba ∞).

Ano, děkuji za dodatek. Já to tedy nejprve myslel jen jako nápomoc pro případ, kdy je smajlík neradostný a tedy návštěvník by každopádně měl zušlechtit, nečekal jsem, že by to řešilo celý problém se 120 %.
Ale proč ne.

Mimochodem, ten Tvůj nápad s nekonečnem by krásně vyřešil problém zbytečného zušlechťování, hráč by jasně viděl, že zušlechtění není třeba, což by mnozí velmi ocenili. Takže jedna moucha navíc :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3817

Host
Super nápad i s tím dodatkem. :D
Dotaz na support: Je dle vašeho názoru realizovatelný? Zajímá mě váš SOUKROMÝ názor.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru