smazání účtu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1366

Host
Dobrej , nevím , jestli už tady tohle téma je .. ale chtěl bych si smazat stávající účet a udělat si nový :) De to nějak ? Já nic takového zatím nenašel :(
 

DeletedUser89

Host
Proč si prostě nezaložíš nový a na ten starý už prostě nechod?
 

DeletedUser3

Host
Zatím to možné není. Pokud chceš začít od znovu, stačí prodat všechny stávající budovy a máš pěkně holou pláň.
 

DeletedUser

Host
Pokud nechce zůstat na stejným kontinentě, tak je tahle rada vcelku k prdu. A důvodů může bejt víc.
Spíš by bylo dobrý se vyjádřit k předchozímu návrhu - jak se budete dívat na to, že si založil druhej účet a původní nehraje.
 

DeletedUser854

Host
..tak aktivni hraci by se meli mezi kontinety presouvat,jak jiz bylo zmineno,coz je rozhodnelepsi nez zakladat novy vesnice
 

DeletedUser

Host
Jak už jsem napsal, důvodů může být víc, nejen kontinent. Když už jsme u toho přesouvání mezi kontinenty, tak zatím není jasný ani to, jestli to přinese víc užitku, nebo problémů. A provozovatelé hry by se měli umět jasně vyrovnat i s neaktivními městy a zakládáním nových tak, aby lidem byly jasný pravidla i důsledky. Zakládání novejch měst a opouštění starejch není nic až tak neobvyklýho.
 

DeletedUser

Host
a mně se povedly registrace dvě, tudíž bych jednu smazat potřebovala. Zaregistrovala jsem se a nic se nedělo. Takže mám jedno mrtvý město, který jsem včera omylem odehrála (a byla jsem mírně zděšená, že začínám od začátku) a jedno aktivní. Fakt mazání účtů nefunguje?
 

DeletedUser

Host
Ahoj, pokud se budeš přihlašovat už jen na ten jeden účet, nemáš se čeho bát. Ale pro jistotu můžeš napsat na podporu (klikni ve hře pravým tlačítkem myši a vyber možnost Podpora). :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru