Současnost - kasárna

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

traktorista

Odborník
Vojenské budovy ovlivňují %
V této době ovlivňují vojenské budovy procenta obrany a útoku, a to kladně. Konkrétní informace budou opět uveřejněny v příslušných návodech. Pojďme si nastínit problematiku.
Jako každá doba, i současnost má 5 vojenských budov.
+4% útok - lehká jednotka
+4% útok - rychlá jednotka
+4% obrany - střelecká jednotka
+4% obrany - dělostřelecká jednotka
+0% - těžká jednotka


Mohl by mi to někdo objasnit podrobněji? Pokud postavím třeba 3 kasárny lehkých jednotek, všechny moje jednotky budou mít pokud na někoho zaútočím +12% na útok i obranu (ale už ne pokud někdo zaútočí na mne) nebo budou mít +12% útoku, ale 0% pokud jednotka bude vykrývat úder od jednotky protivníka?
 

Arthoris

Odborník
To asi nikdo vědět teďkom nebude to můžeš jen spekulovat,musíš počkat až to bude uveřejněno,jak to psali v tomto článku.Ale jinak,když postavíš např.3x kasárny rychlé jednotky,tak tam budeš mít asi jen 4% bonus ne 12%,páč ta jednotka je v 1 kasárně,která dává 4%,takže se to nebude zčítat a obranu dostaneš jen u střeleckých a dělostřeleckých jednotek u těch bonus k útoku nebudeš mít.
Prostě podle toho článku,když na někoho budeš útočit,tak útok 4% budeš mít u lehké a rychlé jednotky a obranu 4% u střelecké a dělostřelecké jednotky u tanků 0%.A budeš mít jen 4% i kdyby si měl 10 kasáren aspoň podle tohoto článku to tak je.A jestli se to počítá i když na tebe někdo zaútočí to je možné ale jak již sem psal můžeme jenom spekulovat.Tohle jsou první informace a tak musíme počkat na to konkrétní vyjádření,jak to tam psali.Ale polemizovat můžeme :D
 
Naposledy upraveno:

Thesseus

Znalec
Moc to komplikuješ. Prostě 4% za kasárnu. Obranu jako u strážního ohně nebo naopak útok (Diovka). Jak jinak by to mělo být? Útočný bonus funguje od pradávna stejně.
 

Arthoris

Odborník
Některé vojenské budovy ze Současnosti poskytují útočný, nebo obranný bonus:
Stavba kasáren se tak vyplatí sama o sobě! Postavte jich co nejvíc.
Njn dle tohoto to vypadá,že thesseus má pravdu 4% za kasárnu,takže když jich budeš mít 3,tak bonus bude 12%.
 

traktorista

Odborník
No právě, 4% za kasárna - ale tak jako strážný oheň a nebo jako třeba Vasil? Třeba by někdo z Bety věděl jak to tam bylo nastavené.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru