Specialni vajickovy/eventovy chat

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ted uz se to nestihne, ale mozna by nebylo spatny pro priste udelat nove oddeleni chatu jen pro eventy, nebo aspon pro velikonoce. Ted uz si tam nikdo ani normalne nepokeca, furt tam honi jenom vejce.
 

DeletedUser11823

Host
Myslím, že je to problém jen Velikonočního Eventu, ale jinak souhlas... Samý vejce a jinak nic kloudného se tam řešit nedá :(
 

DeletedUser2451

Host
tohle nikdy neprojde tak se s tím smiřte a těch pár dní to jde vydržet pro mě to jsou už několikáté velikonoce a vůbec mě to nevadí a to na čet sám chodím
tento nápad mě přijde fakt naprosto nesmyslný a zbytečný takže já jsem proti jsou potřebnější důležitější věci pro hru
 

DeletedUser7347

Host
Minulé velikonoce už byl chat??? No nevím :eek: Jinak souhlas že jsou potřebnější věci ale těch se nedočkáme (tím spíš projdou maličkosti)
 

Henzisek

Znalec
Ahoj,

vytvářet speciální místnost? Raději ne, stejně by to dopadlo tak že lidi by chodili jen do jedné nebo psali do obou :).
 

trojan1673

Veterán
To by tak asi i dopadlo.
Za mě také ne, jsou tu asi důležitější nápady, které by se měli zrealizovat.
Dva nebo tři týdny se to dá přežít i bez chatu.
 

DeletedUser2059

Host
Já myslím, že by to zbytečně rozdělilo pozornost, chat je o tom, že je tam globální měřítko hráčů a je přímo stavěn, aby na něj mohlo naráz napsat stovky, tisíce hráčů, sám jsem na globální chat zaměřen a cím o něm docela dost, chápu, že každý chce vejce získat a že někomu může vadit obchodování s vejcemi a odsouvání pokecu na druhé místo, ale pár dní to vydržme, za chvíli je pokoj :)
 

DeletedUser3817

Host
Zcela jistě NE.
A mám jednoduchý argument, vycházející ze zkušeností s touto hrou:
Kdo zabrání "vajíčkářům" psát i do nevaječných částí?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru