Správa armády

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17927
  • Vytvořeno

DeletedUser17927

Host
Při změně jednotek armády by zjednodušilo jedno "tlačítko" na stažení všech 8mi jednotek současně z aktuálně zvolený armády.
Dále alespoň 2 nebo 3 karty po 8mi jednotkách, které bych obsadil jednotkami proti různým druhům armád a jen bych si jednu z nich před bojem zvolil.
 

Mrtvejmagor

Veterán
no já osobně mám teď většinou jen 3x tankové vznášedlo a 5x tuláka a s touto sestavou zvládám i oceánce na 80% bojů. Jde o to taky jaký jsou pro tvoji armádu navýšené procenta
 

DeletedUser17927

Host
V týhle době už maš vysokej Alcatraz, takže máš hafo tuláků, ale než se k tomu plno lidi dostane, tak musí hodně taktizovat a jsou rádi za každou jednotku co nepadne anebo aby měli menší zranení kvůli čekací době vyléčení.. Minimálně prvních tisíc bojů furt čenžuješ armadu a to je řádově v měsících hraní..
 

DeletedUser17927

Host
No vidíš, to jsem nevěděl.. Zdá se, že párkrát bylo málo, proto tato sekce:)
 

dudasek

Znalec
mě třeba štve,že mám několik set tuláků a ve správě armády se mi zobrazují i ti polámaní(čti se zraněním)..na co mi to má být?pro pár případů,kdy mám rozpustit jednotky??
 

DeletedUser17927

Host
nápady vývojářům se předávají až při většinové kladné reakci-tohle moc palců nahoru nedostalo/nedostane....porušuješ pravidla pro tvorbu nápadů a ještě se moderátorům a ostatním uživatelům vysmíváš?!
Na mém příspěvku není nic co by naznačovalo, že se někomu vysmívám. Měl jsem nápad, který vzešel z toho, s čím se ve hře potýkám a který by myslím nejenom mně usnadnil, zrychlil nebo zpříjemnil správu armády a následné boje. Jestliže to se toto již párkrát řešilo, tak možná že až teď na správném místě. Pokud ne, je právo moderátora jednoduše toto vlákno vymazat případně přesunout. Ukáže čas, jestli to dostane či nedostane dostatečné množství palců.
 

peepee77

Veterán
Vlákno přesunuto do správné sekce, do sekce Nápady předané vývojářům přesouvají vlákna moderátoři až po té co jsou nápady vývojářům opravdu předány. Ale když je libo klidně tam vlákna zakládejte dál a my se jimi nebudeme zabývat protože je budeme považovat za předané. ;)
 

DeletedUser17617

Host
Dobré ráno :)
ve Správě armády je mimo jiné krásné rozevírací tlačítko pro výběr éry armády
většina z nás staví do bojů jen vojsko jedné doby ( kterou si můžeme zvolit )
dost mě však vadí že po zavření a znovu otevření okna tam jsou zase éry všechny
uvítal bych kdyby vždy zůstala ta naposledy zvolená
 

Dědeq

Znalec
mě třeba štve,že mám několik set tuláků a ve správě armády se mi zobrazují i ti polámaní(čti se zraněním)..na co mi to má být?pro pár případů,kdy mám rozpustit jednotky??
Například když máš málo zdravých jednotek, a ty si chceš šetřit na těžší boje. Pro snazší boje si klidně vybereš ty poškozené, když myslíš, že to stačí.
Nebo chceš dát do oblehů či obranných slotů v CvC přednostně poškozené jednotky, aby ti ty zdravé zbyly pro boj samotný.

Otázka zní: vadí ti to v něčem konkrétním, nebo máš jenom nutkavý pocit, že by to mělo být "estetičtější", čili bez červených ťupek?
 

traktorista

Odborník
No vadí. Zvláště na mobilu je ládování jednotek do útoku neohrabané a pomalé - zatímco dynamika bojů CB ve vysokých ligách vysoká.
 

dudasek

Znalec
Například když máš málo zdravých jednotek, a ty si chceš šetřit na těžší boje. Pro snazší boje si klidně vybereš ty poškozené, když myslíš, že to stačí.
mám jen 900 tuláků-kouknu do správy a vidím po pár bojích 20 "poraněných".....na co mi to je?aby mě to zdržovalo?nebo myslíš,že je pro mne výhodné nasazovat do boje zraněné jednotky?fakt těžko!!
,,,leda když mám za úkol rozpustit jednotky mohou se ty poraněné hodit....někomu-mně tedy ne!
 

Dědeq

Znalec
mám jen 900 tuláků-kouknu do správy a vidím po pár bojích 20 "poraněných".....na co mi to je?aby mě to zdržovalo?nebo myslíš,že je pro mne výhodné nasazovat do boje zraněné jednotky?fakt těžko!!
,,,leda když mám za úkol rozpustit jednotky mohou se ty poraněné hodit....někomu-mně tedy ne!
Vidíš 20 poraněných? Normálně se ti ukazuje jen 20 jednotek od každého druhu (nebo doby, pokud máš vybrané třeba pěšáky více dob), leda bys tam jiné pěšáky neměl, to se jich pak ukazuje víc. Pokud vidíš 20 jednotek a z toho je 20 poraněných, tak to bych samozřejmě považoval za chybu.

Rozpouštění tuláků moc častý úkol nebude, většinou je za úkol rozpustit jednotky předchozí doby, což tuláci nikdy nejsou, protože dobu nemají.

Ty máš 900 tuláků, někdo jiný jich má v danou chvíli třeba jen 40, z toho 20 poraněných, ale čeká ho ještě 30 bojů. Rád si vezme na lehčí boje ty poraněné (má hra předem vědět, jestli ti bude stačit 20 nebo 150 tuláků? Já jich dokázal vykrosit i stovky za den.). Nevím, v čem má tento příklad chybu, stejně jako ten druhý uvedený, který jsi vynechal.
Prostě si myslím, že to nastavení je docela chytré.
 

peepee77

Veterán
Je pravda, že tlačítko který by stáhlo všechny jednotky z útoku by se hodilo. A mít třeba další 2 tlačítka s předpřipravenýma jednotkama v oblíbené kombinaci by taky nebylo na škodu, když se v CB perou 2 cechy o jedno pole tak jde o vteřiny protože není problém v diamantovce udělat jedno pole pod 2 minuty.
Talčítka pro nasazení jednotek by používaly zdravé jednotky a v případě nemožnosti nasadit zdravé by vzaly ty nejméně poškozené, ale nevidím to jako nápad který by měl u vývojářů úspěch. Už jsem si s tou myšlenkou taky pohrával, ale nakonec jsem ji nechal jen ve své hlavě.
 

dudasek

Znalec
Tulák má v popisu "žádný věk",ale filtr dob ho vždycky ke každé přiřadí....mám na mysli,že když jich mám víc než 20 neměl bych ty poraněné ani zahlídnout-pokud se tedy nekouknu do skrýše/doupěte...stejně tak když mám 400 pěšáků své doby nemusím se zraněnými vůbec zaobírat....

pro snažší boje klidně vyhrabu kopiníky a legionáře..
 
Nahoru