Správce armády a počty jednotek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3784

Host
Také se Vám zdá vybírání jednotek ve správci armády nepraktické, při boji v CvC zdlouhavé a nepřehledné?
Jak by se Vám líbila takováto změna?

Ve správci armády by byla v okamžiku jeho otevření vyobrazena v prvním řádku každá možná jednotka dosažené doby. Probarvená - vyzkoumaná, neprobarvená - nevyzkoumaná. Takže v každém případě by tam bylo 5 symbolů zástupců jednotek dosažené doby.
V druhém řádku by bylo totéž pro nezávislé jednotky.
Každý jeden symbol jednotky by mohl pak být o něco širší a obsahovat:
číslo počtu zdravých jednotek
číslo počtu poškozených jednotek
číslo počtu jednotky v obranné armádě
Pro nominování do obranné armády by zůstalo současné přepínací tlačítko.
Kliknutím na symbol jednotky by jste nominovali do útočné či obranné armády zdravou jednotku.
Kliknutím na číslo poškozených jednotek by se ukázal jejich detailní seznam tak jak tomu je teď - ikonka každé jednotky s ukazatelem míry poškození a kliknutím na ni by jste ji mohli opět nasadit do út. či. obr. armády.
Kliknutím na číslo počtu jednotek v obranné armádě by se zobrazil jejich detailní seznam s mírou poškození.

Jo jo, zdá se to být složité, ale myslím že by to nemuselo být tak strašné.
Zmizel by posuvník, jednotky by se s jejich výměnou v armádách nesmyslně neprohazovaly - měnila by se jen čísla a troufám si říct, že by se při boji výběr jednotek podstatně zrychlil.

...
jo vlastně šest, pardon... zapomněl jsem na tuláky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
No myslím že by tento nápad nebyl tak špatný (jestli jsem ho správně pochopil) ale jsem si jist že úprava která proběhla v minulé aktualizaci byla v této problematice nadlouho poslední! Proto jsem rád že jsou nepřiložené jednotky označené.Na tuto úpravu jsme čekali sakra dlouho tak jsem spokojen.Tím pádem chci říci že do budoucna nápad dobrý ale budme rádi i za to málo co nám vývojáři nyní dopřály:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru