Středověký mistr ve zboží

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
  • Svět: Dinegu
  • Prohlížeč a verze: IE 11
  • Popis chyby: ve slovním popisu úkolu "musíš jednu z budov na zboží z pozdního středověku" x vyžadováno: "získej všechny budovy na zboží vrcholného středověku" a ukazatel 1-5, ukazatel se mi zasekl na 1. z 5 a ani po postavení další budovy z vrcholného se nepohne, žádnou z pozdního zatím nemám
  • Screenshoty:screenshot.jpg
  • Jak často se chyba vyskytuje: permanentně
  • Detail chyby: viz. popis chyby
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano
 

Thesseus

Znalec
Jeden z nesmyslných úkolů typu "postav 5 budov z nichž tři jsou Ti na h....". Toto fakt nechápu..
Omlouvám se, že neodpovídám na chybu. Nebo tedy alespoň: zkoušel si restart prohlížeče, případně vymazat cache, cookies? Tohle tu funguje na většiu chyb.
 

DeletedUser11823

Host
Zrovna včera jsem tento ukol splnil bez problemu na Arvahallu, na Dinegu asi pred dvema tydny... Jak pise Thesseus, obvykle staci restart prohlizece, ale v tomto pripade bych se i zeptal na postup plneni ukolu - na screenu vidim jedinou vyrobnu zbozi z dane doby (lanare) a par volnych obyvatel (ale nevidim cele mesto, takze nemuzu vedet vse :) ). Nabizi se tedy dotaz, "Chapes ten ukol spravne?", "Skutecne jsi zkusila postavit jednu od kazde vyrobny zbozi (lanarstvi, sklar, cihelna, solivarna, obchodnik s bylinami) z vrcholneho stredoveku?" Uz jenom kvuli lidem (460 na kazdou) je to narocny ukol..
 

DeletedUser

Host
Ahoj, děkuji za odpovědi. Ramaloke, úkol je tedy na vrcholný, ano? Zkoušela jsem postavit 2, ale ne najednou, předpokládám, že to je kámen úrazu (?). A popravdě kvůli nejasnému zadání se mi nechtělo moc zkoušet, jak je to myšleno. Ale zase ta odměna je lákavá :)
 

DeletedUser2298

Host
Přesněji - u těchto úkolů občas nestačí jen budovy postavit ( třeba postupně..) ale musí těch 5 budov vlastnit v jeden daný okamžik - tj. ve městě musí být naráz.. stačí ale jen základy - lešení, nemusí být dostavěny aby se úkol splnil..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru