Suroviny do cechovní pokladny z VB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12569
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12569

Host
V souvislosti z blížícím se příchodem oceánské doby opět vyvstává otázka, k čemu jsou v cechovní pokladně suroviny z doby Ledové a následně to bude i doba oceánská (prozatím nebylo prezentováno, že by měla být další mapa pro CvC v ledovce či oceánské). Nešlo by proto zavést možnost, aby si hráč, který vlastní budovy produkující suroviny do cechovní pokladnice, mohl zvolit, z jaké doby - nejvýše však té, v které momentálně je - mají suroviny produkované velkolepou budovou být?
 

Svatej

Legenda
Jednoznačně PRO.
(bylo několikrát potvrzeno členy DEV týmu že CvC mapy jsou již kompletní a nejvyšší z nich bude mapa všech dob.
Jediným místem k utrácení zboží ledovky a oceánky v cechu zůstane tak expedice, která nemá šanci sežrat veškerou produkci zboží)
 

DeletedUser12569

Host
asi budu jediný rebel, ale proti.
důvod - vím, že téma je vedené pro cechovní pokladnu, ale dotknu se ostatních budov produkujících suroviny "pro vlastní potřebu". to by se pak mohli měnit i éry u majáku, pralesa...? pokud ne, nevidím v tom "vyrovnanost". nyní nepotřebuju suroviny ze současnosti a mám jich plnou... potřebuji např. postmodernu.
ale abych nebyl negativní, dám návrh - co kdyby byl vytvořen "vnitřní obchod" v cechovní pokladnici? měnit "nepotřebné" suroviny za "potřebné" v nějakém kurzu.
Ani to by mi nevadilo, i kdybychom měnili směrem dolů 1:1. Máme v pokladnici 20k surovin, které jsou nám k ničemu, já kvůli tomu zůstávám v BUD, abych se nepřipravil o další zdroj příjmů.
 

DeletedUser2237

Host
myslim ze to neni dobry napad i kdyz se to hodne lidem libi. Pak zustanou v cechu hraci kteri budou tezit z toho ze nekdo ma velkolepku na vysoke urovni a doda tak treba behem tydne zbozi za nektere hrace kteri nebudeou muset velkolepku vlastnit a nebude jim zabirat jinak dost potrebne misto.
 

DeletedUser14298

Host
Proč by z toho měli těžit? Záleží na pravidlech cechu. Většinou se setkávám s pravidlem, že kdo nemá VB produkující zboží do pokladnice, má povinné například týdenní příspěvky v podobě několika desítek zboží a povinnost si nějakou takovou VB co nejrychleji obstarat.

Sice nejsem ještě tak daleko,
ale jsem PRO, nápad se mi líbí
 

DeletedUser2059

Host
Pokud nebude rychle vymyšlen jiný způsob nakládání s těmito surovinami, nezbude než tuto dlouho chtěnou funkci zavést. Tento návrh zatím představuje to nejjednodušší z možných pravidel, proto jsem pro.
 

DeletedUser10951

Host
Jsem rozhodně pro, hromadí se nám zboží, které stejně nespotřebujeme, tak by byla aspoň možnost zvolit si dobu, kterou cech potřebuje nejvíce. Už, aby to bylo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru