Suroviny v provinciích + množství zásob

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
1) Má každý hráč v dobytých provinciích jiné suroviny nebo je mají všichni hráči stejné? (příklad: já mám první dvě dobyté suroviny hrozny a kámen, mají to tak všichni nebo ne?)

2) Když vyrábím víno z hroznů, odečítají se hrozny ze zásob. Na začátku jich je 500. Co se stane, až zásoby dojdou popř. jak jdou obnovit?

Díky :)
 

DeletedUser

Host
1) ano každý má jíne, já mám víno a lesy
2) Tak daleko jsem ještě netěžil, ale možná že se časem samy obnoví
 

DeletedUser

Host
2) Hrozny dojdou, zmizí tedy daný bonus. Obnovit nepůjdou.
 

DeletedUser

Host
novcek: máš to nějak podložené nebo je to pouze tvá domněnka? Ne, že bych si to nemyslela taky, spíš mě zajímá, jestli o tom někdo nemá nějaké oficiálnější informace :)
 

DeletedUser

Host
podla mna tiez zmizne bonus. mapa je velka, urcite dalej budu dalsie surky
 

DeletedUser

Host
Mohu potvrdit, že novcek má pravdu, po vyčerpání všech zásob z daného ložiska (například hroznů) se zásoby neobnoví, požadovaný produkt budeš ovšem moci vyrábět i nadále, každopádně jen s pětinovou efektivitou.
 

DeletedUser

Host
Tak to je na pytel, že to nejde. bylo by fajn, kdyby ložišlo šlo obnovit třeba za 10 000 zaltých.
 

DeletedUser

Host
celkem zbytečné si myslím těch 500 ks jen tak nevypotřebuješ a když tak už tento produkt ve výzkumu nebudeš potřebovat :)
 

DeletedUser89

Host
S tím s tebou nesouhlasím :) Já mám vína už jen 400, takže to utíká docela rychle. A produkty je třeba vyměňovat (obchod) za jiné, takže všechny jsou pro výzkum potřeba :)
 

DeletedUser

Host
no a v jaké jsi době ? já jsem již v půlce hry a teď se to zastaví, protože není s kým obchodovat. Já mám spíše problém s místem pro výrobny produktů :D stále přestavuji a není místo. Chtělo by to ten update konečně...
 

DeletedUser89

Host
V 15 provincii a dělám 4. výzkum v raném, takže taky půlka hry :) Ale místa mám zatím dost, zatím :)
 

DeletedUser

Host
Mno maš v zásobníku 500ks ja když dělám za 8h 10ks toho nesmyslu co maš bonus odečte se mi 2ks ze zásoby tzn jsem schopen vyrobit 2500ks což si myslí je dost i pro kamarády i na obchod a můžeš si to cpát i mezi dva chleby .zásoba je velká.
 

DeletedUser854

Host
Ja se prave zasekl na zacatku doby zelezne,protoze nikdo na serveru nema barvirnu,a tam je potreba 15 barvy,na vyzkum bez kteryho se neda hnout,zajimavy :(
Jinak myslim ze 500 zasob je vic nez dost v kazdym "lomu"
 

DeletedUser89

Host
Barvy mám 190, hned bych ti prodal :D Jinak mi opravdu přijde, že ta zásoba bude rychle pryč...pokud teda nebudeš mít štěstí na dobré poměry v obchodě, abys nepřicházel o hodně surovin...ale to je věc názorů :) Takže je to asi jedno :D
 

DeletedUser

Host
se zásobama to bude v pohodě řekla bych, s ohledem na fakt, že jak budou přicházet další hráči a bude se dále seskupovat tak vždycky se najde na kontinentu někdo, kdo začíná výrobu zase od mramoru atd, té vyčerpatelnosti bych se asi moc nebála
 

DeletedUser371

Host
Ona je 15. provincie polovina hry? Tak to me podrz, asi hrajes mapu na nejaky "easy mod" ne? :D
mam 14. a dostal jsem se teprve nahoru kousek doprava a pri posunu vidim, ze mi jeste pozehnane mapy chybi odkryt
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru