Třídění na kontinenty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1946

Host
Zdravím, měl bych dotaz ohledně hraní se svými známými. Hru jsem začal hrát přibližně o 3 týdny později než moje kamarádka a byl jsem zařazenej na jiný kontinent. Ted lituju toho, že jsem nezačal sní, protože by jsme si pomáhali co se tyče prodeje suroviny na tržišti(rychlejší výzkum). Proto se chci zeptat, kdyby jsme se zaregistrovali ve stejný čas je nějaká šance, že by jsme začínali na stejném kontinentě ? Nebo to systém vybírá náhodně a stejně by nás k sobe nedal. Pokud by to hra vybírala podle času registrace a začínali by jsme spolu, bylo by to fajn. A z toho vyplívá druha otázka, jde nějak smazat herní účet? V nastavení to nikde není. Zkusili by jsme smazat úcty a zaregistrovat se společně ve stejný čas, ale jak říkám nevím jestli by nás hra dala k sobě.
 

DeletedUser40

Host
Keď sa zaregistrujete naraz tak Vás to da na jeden kontinent. Čo sa týka toho mazania účtov zatiaľ sa účet zmazať nedá v ďalších updatoch by mali prísť zmeny, kde by sa malo dať zmeniť heslo, email a ktomu zmazať účet.

Pozor na pravidlá hry:
4.3 Každý uživatel smí v každém herním světě (dílčí části Hry) mít pouze jeden Účet. Vícenásobné účty téhož hráče („Vícenásobné účty“) v jednom herním světě jsou zakázány a mohou být potrestány okamžitým zablokováním Uživatele nebo mimořádnou výpovědí Licenčního ujednání.

Ale ak máte 2 PC a každý bude mať inú IP adresu, tak hrať môžte. Na iných hrách je dovolené hrať na 1 internetovom pripojení ale sú tam podmienky napr. Nesmiete si navzájom chodiť na účet, nesmú si darovať predmety, čítal som pravidla ale nič som nenašiel, ak som náhodou prehľadol tak si ich skús prečítať sám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru