Testoves

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thesseus

Znalec
To si děláte legraci, ne?

testoves.jpg

Takže testovací vesnice, která má možná k dispozici neomezené množství střel si vyžírá poháry z jakéhokoliv sousedství, které se "jí" zamane? Chápu to správně nebo mě opravíte?

Vtip je totiž v tom, že v mém sousedství ji nevidím a to i když v žebříčku se ukazuje jako soused. Když ji nemám v liště, jak je tedy možné, že vybírá z jackpotu moje poháry?!

Do těch 595 jsem totiž trochu přispěl. Nejde mi, prosím vás, o poháry, (po chvíli mi stejně došly střely) ale o princip.
Na ten jackpot má právo některý ze sousedů a ne nějaká testoves.
 

DeletedUser7347

Host
No tak na odpověd jsem zvědav!!! Též mě to zajímá.Určitě by se mi taky nelíbilo kdyby mi testoves vyfoukla poháry.
 

DeletedUser

Host
Zdravím,

děkujeme za upozornění. Situace bude důkladně prověřena a na základě toho bude postupováno.
 

DeletedUser9906

Host
Není to náhodou tak, že když je někdo delší dobu neaktivní, přestane být viditelný v sousedství? A proč by se hráč nemohl jmenovat testoves?
 

Thesseus

Znalec
Za prvé testoves z cechu Testovací cech, která když byla v době bronzové byla spatřena na prvním místě žebříčku asi nebude normální hráč.
Za druhé - to by asi Lorda napadlo a řekl by nám, že to není testovací město, a vyvrátil by tak mé tvrzení, že je.
Za třetí - jak by mohl neaktivní hráč hrát v turnaji?

To první byl případ kdy mě testoves nakrkla prvně - já se totiž po ročním úsilí z počátečního asi 3271. místa při registraci dostal na desáté (první strana žebříčku, to byl můj první cíl) zrovna ve chvíli, kdy se testoves sama nominovala na první a tím mě zase žebříček šoupnul na druhou stránku. A teď zas tohle :)
 

DeletedUser

Host
Zdravím,

na účtu Testoves právě probíhalo testování Fotbalového poháru FoE. Při tomto testování došlo k chybě, která byla výše nahlášena.

Všichni uživatelé, kterým byla způsobena újma, budou odškodnění v nejbližších hodinách.

Za způsobené problémy se hluboce omlouváme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2982

Host
by mě zajímalo kdyby to tu nebylo propíráno zda by se někdo odškodnění dočkal :)
 

Thesseus

Znalec
Alek: testoves o chybě nemusela vědět.
Díky za vyřešení. Nevím, jestli jsem byl nějak odškodněn, asi jo když to říkáš ale je to jedno pač jak už jsem říkal, šlo mi o princip, ne o poháry.
A jestli se čeká na odpověď auora vlákna tak můžete LOCK. Díky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru