Tlačítka "Pomoc" a "Navštívit krčmu" - chybná synchronizace

Borat

Člen
Právě jsem ve světě Brisgard klikal pomoc a možnost navštívit krčmu se objevovala se zpožděním asi 20 vteřin. Procházel jsem je, jako, že není krčma právě dostupná, pak jsem se ke krčmám vracel. Pěkný zmatek. (Momentální výpadek? Efekt nějaké aktualizace?)

Pro jistotu jsem prošel Greifental, co jsem dělal minutu před tím, asi 10 krčem k dispozici. Nepřijde mi, že si 10 hráčů za tu chvilku zrovna vybralo krčmy, ale že jde o shodnou chybu a že jsem krčmy přešel.

Pak, dostanu úkol, navštiv 10 krčem nebo motivuj 10 budov (tady spíš 30). Navštívím 10 krčem a mám jich splněno 8. Zcela pravidelně. Musím do 12-14 krčem, aby mi FoE uznalo 10. To samé s motivací budov. Je za tím nějaký generátor náhody, ohledně udělení odměn. Chvíli trvá zpracování. Moc to kontrolovat nejde. Bojím se, že jsem pravidelně okrádán podle situací, kdy si kliknutí počítám a kontroluji.

Pak, automat tlačítka "Pomoc". Už jsem narazil na situaci, že manuálně nelze hráči nic motivovat ani zušlechťovat. Ale tlačítko "Pomoc" zafunguje jako by se nechumelilo, včetně odměny. Tak to jediné je pro mě výhodné. Tady bych si nestěžoval. (Ale co ostatní hráči? Skutečně po kliknutí tlačítka "Pomoc" a získání odměny dojde k motivaci nějaké budovy hráče? Nebo občas nedojde?)

Ale, najedu si na 5 hráčů a musím čekat, než jim naskáčou volné krčmy? Dost to plete a zdržuje.

Tedy dotaz, vnímáte to podobně? Je to dané mojí sítí? (Standard levný VDSL 20/2.) Je to dané HW? (C2D) Je to banalita a neřešit? Nebo je to vhodné hlásit na podporu, a co z toho? Za dobu, co hraji FoE, mi synchronizace hlavně tlačítka "Navštívit krčmu" přijde hodně "poruchová".

Našel jsem tady vlákno, když se zavádělo na přání hráčů tlačítko "Pomoc". Velká sláva a úleva práce. Tak jestli má smysl do toho šťourat? Třeba se mám spokojit s tím, jak to vcelku rozumně funguje nyní. ;)
 

Chimichurri

Psavec
Mě trošku zaráží, že u některých přijatých žádostí nelze hned navštívit krčma....píše mi to ať dojdu za 24 hodin jako bych tam už byl.....a není to jen výjimečné. Stává se to docela často. Nebo to snad má nějaký důvod?
 

Pikolo

Komentátor
Myslím, že je to tak u všech nových přátel, jejich krčmu můžeš navštívit až den potom, co si je přidáš, ale pomoct jim můžeš hned... Vlastně nechápu, co je v tom za logiku, ale takhle nějak to prostě je
 

Svatej

Legenda
Má to, stejně jako většina omezení ve hře, základ v tom že hráči v minulosti využívaly herního nedostatku. Když byla zavedená krčma, tak hráči velmi rychle přišli na to, že můžou přidat 1 člověka, získat stříbro za to že si vzájemně vlezou do krčmy a hned ho zase z přátel vykopnout. Tohle někteří na betě zvládli za jediný den tolikrát, že za 24h vyupgradovali krčmu z 0 na maximum.

Proto, aby se zabránilo tomuhle exploitu, se zavedlo že do prvních 20ti vyhozených přátel můžeš krčmu navštěvovat instantně po přijetí přátelství, po 20ti vyhozeních (tebou) z přátel už můžeš navštívit až za 24 hodin.

Teď si jen nejsem úplně jistej jestli ten limit je 20 nebo 40 vyhození...:rolleyes:
 

Chimichurri

Psavec
to bych vše chápal, jen teda tohle se mi stává od začátku co jsem hledal přátele....u některých mi šlo pomoct hned a někdy to prostě nešlo.

Ale to bude asi i tím jak to je s těmi vyhozenými přáteli u nich.....já jich třeba zatím zrušil jen asi 5, ale žádosti můžu už jen přijímat....jo už mi to dává smysl :)
 

Borat

Člen
No skvěle. Já dělal obrovskou čistku přátel. Bylo mi to hloupé, tak jsem pár dní sledoval, kdo je jak aktivní. Zjistil jsem, že mám asi 30 přátel, které pravidelně zhodnocuji a oni přitom nehrají. Takže od nich nemohu zhodnocení a prázdnou krčmu čekat. Dostali padáka, tím jsem sjel pod 80 a mohl si vybrat přátele z řad aktivních hráčů. Myslím, že je poznat zlepšení.

Bylo by třeba takové čistky dělat pravidelně. Podobně Velkolepé budovy. Rozdal jsem pár bodů. Hráč už nehraje, zvýšení budovy neukončené, moje body blokované a budova mi pořád straší ve výpisu. V cechu je ukazatel aktivity hráče. Podle toho lze hráče z cechu vyhodit. (Resp. k čemu jinému by to bylo?) Uvítal bych shodný puntík i u přátel. Docela zamrzelo, když měsíce podporuji 30 mrtvolek. ;)

A jak uvolnit mrtvé Velkolepé budovy, když dohrávat se nevyplatí?
 

dudasek

Znalec
Pak, automat tlačítka "Pomoc". Už jsem narazil na situaci, že manuálně nelze hráči nic motivovat ani zušlechťovat. Ale tlačítko "Pomoc" zafunguje jako by se nechumelilo, včetně odměny. Tak to jediné je pro mě výhodné. Tady bych si nestěžoval. (Ale co ostatní hráči? Skutečně po kliknutí tlačítka "Pomoc" a získání odměny dojde k motivaci nějaké budovy hráče? Nebo občas nedojde?)
ve skutečnosti nic hráči nemotivuješ/nezušlechtíš..dostaneš své mince,ale třeba Věž Smíru ti nedá žádné zboží..
 
Nahoru