Tréninková Bitva

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11338
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11338

Host
Zdravím všechny co jim sem oči zabloudí ;)

Napadlo mne zda by nebylo možné aby šlo tréninkově bojovat..... Když útočím na město stejně za protihráče "tahá" server tak proč bych si nemohl tréninkově vyzkoušet jak jednotky "fungují"???

Dofám, že se o tom zde ještě nediskutovalo jako o nákresech velkolepek - s tím se asi nic dělat nebude - mi došlo poté co jsem si přečetl starší diskuse :p

Tak Zdarec Mazec a Hezkou Hru Všem - Atilla ;)
 

Thesseus

Znalec
To přece můžeš i teď, ne?
Zřejmě si zapomněl dodat, že bez zranění. Tak to myslíš?
Myslím, že je to zbytečné. bez toho aniž bys dostal na p...l se to pořádně nenaučíš a byla by to nuda kdyby nešlo o nic. Ono už tak je to ze stejného důvodu nuda. Díky bonusům z VB apod.
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj, no jistěže beze "ztráty jednotky" páč, pokud mám v jednotkách pouze "jeden kus" - něčeho a po umření bych už jí nezískal tak to nasadit je docela hazard... Nuda je to asi pro zkušené hráče, nováčkům by to myslím pomohlo ;)



Ahojda lidičkové páč jsem nebyl pochopen ani v cechu kde také "diskutujeme", tak svůj návrh krspet doplním :) ;)

Já nemyslel zkušební boje se sousedama proto, aby sem si vyzkoušel zda ho "dám" či "ne" :) ;) Myslel sem to tak, pokud si postavím (nebo získám - Velikonoční akce apod.) jednotku kterou neznám / nemám odskoušenou tak si to "nanečisto" vyzkouším, abych věděl jak funguje ;)
Ta zkouška by mohla být buď proti náhodnému nepřřátelskému vojsku nebo bych si ji navolil sám....

Hezký Den ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2451

Host
no předpokládám že jsi ugro asi na začátku ale kdyš se mrkneš tak každá jednotka je do jisté mýry označená a je uní i popis na co má obranu či utočný bonus a tak, a je to tak se všema jednotkama stačí se jen dotoho zadívat a už mužeš tušit jak kterou jednotku novou či starou použít
myslím že by tato funkce byla zbytečná ale tím tě nechci odrazovat od dalších nápadů
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru