Transportér

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16861
  • Vytvořeno

DeletedUser16861

Host
Ač jsem nepíšu tak toto je snad až příliš

Chyba: asi
Hledal jsem: ne

Popis;
Transportér vám dá od ledovky na lvl 1 cca 10 těch vzácných surovin - to je ok

Uvažoval jsem o tom že bych to jinde postavil aby mi to dávalo medajle, ale zatím to nikdo menší nemá, a co mi vyrazilo dech???? Kámoš říká mrkni na ten otazník a tam se píše dává 10 medaili každých 24 hodin a to jsem v budoucnu,

Takže mi chcete někdo říct že tato hra je v pořádku???? V budoucnu 10 medajli za velkolepku to je sranda nebo vtip??? Jinak to fakt nechápu, to i když někomu každej den nahodim diovku nebo vestkini tak mám víc medaili jak tato ubohost

To stejný koloseum

A aby toho nebylo málo tak přidám bordel kolem města, když ho seberu dá mi to 1000 surek v budoucnu, každá událost chce postav výrobnu, postav kasárna atd.... V budoucnu otázka půl milionu surek, a kdysi dávno mi tu někdo z podpory tvrdil jak je to skvělí že vám ten bordel kolem města dá aspoň něco


Ne nemyslím si že to je skvělí, myslím si že to je nedomyšlený, a myslím si že by měl někdo do toho dojču napsat aby ti vývojáři byli placení za aspoň trochu uvažování ve hře
 

OffTheWall

Psavec
Je možné, že tímto vývojáři reagovali na vlnu kritiky ze strany hráčů, kteří jsou proti stavbě budov z vyšších ér a jelikož není možné to ve hře nijak znemožnit, tak vesmírný transportér není natolik efektivní pro hráče, kteří nedosáhli minimálně budoucnosti. Z neoficiálního zdroje jsem vyčetla, že dokonce byla navrhována VB, na jejíž výstavbu by bylo vyžadováno speciální zboží z přístavů, se kterým nelze obchodovat, a tak by VB mohl postavit jen hráč z této nebo vyšší éry, nicméně z marketingových důvodů byl tenhle nápad zamítnut (plánky za dia = reálný cash si klidně koupí i hráč z doby železné).

Uvažoval jsem o tom že bych to jinde postavil aby mi to dávalo medajle
Žádná budova ve hře nedává rozumný počet medailí, klíčem k jejich získání je nahazování VB.
 

Svatej

Legenda
Ano, transportér dává stejné množství medailí jako speciálního zboží. Ne, nejde o chybu. :)
Důvody jsou přesně ty co uvádí JanikOffTheWall. Osobně bych to neměnil.

Co se týče kolosea, to vyšlo úplně v jiné době a tehdy to byla taková průměrná VB. Rychle zastarala, to ano a od té doby jí statistiky neměnily.

Holt jsou dobré a špatné kousky.
 

Kayro

Znalec
Mozna to jen nedava z marketingoveho hlediska smysl chtit po lidech z nizsich dob utracet diamanty za planky na transporter kvuli par medailim.
 

Svatej

Legenda
Ani bych neřekl. Druhý bonus je poměrně dobrý a dává i diamanty.
O něco horší než himedži, který aspoň dává kladívka v relativně rozumné míře, ale lepší než třeba dynamická věž.
Určitě se najde hodně lidí co do toho ty dia dají i v nižší době.
 

sir mcbacon

Komentátor
O něco horší než himedži, který aspoň dává kladívka v relativně rozumné míře, ale lepší než třeba dynamická věž
Chápu ty, co jsou ve vysokých dobách, jako ty, ale pro mě v koloniálu, brzo v průmyslu, je dynamika pro mě jedna z nejlepších vb. Stačí si pořídit pár přátel z KPP a díky tomu nemám prázdný sklad :)
 

jaromires

Dopisovatel
Koloseum by mělo dávat i bojový bonus protože tam bojovali gladiátoři, ale chápu že dnešní generace zná jen to co je na Facebooku a to co jim do hlav nalije Evropská Unie skrz Učitelský sbor co má IQ většinou jako šlupka od brambor. :rolleyes: :oops:
 

Svatej

Legenda
jaromires: Promiň ale opět ti musim zopakovat že politika na fórum fakt nepatří.
(https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/pravidla-fóra.272/ - "• Je přísně zakázáno prezentovat na fóru ... politické či náboženské názory ...")
Krom toho, od kdy VB v téhle hře doopravdy reprezentují svými bonusy svůj účel ve skutečném světě?
Třeba diova socha... ta by měla teda přidávat spokojenost (víru). Cášská katedrála to samé. Arc v našem světě neexistuje tak by asi neměl dávat nic? :D
A do třetice, koloseum dnes slouží jako turistická atrakce, tedy medaile a spokojenost je v pořádku i z tvého argumentačního úhlu.

BTW: A četl jsi ingame popisek kolosea? :p
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16624

Host
Nejak nechapu tvuj "Navrh", ale ja bych pro tebe jeden mel. Pokud se ti nova VB nelibi, tak ji proste nestav :cool:
 
Nahoru