Trh - cechovní nabídka - existuje vůbec? Prosím o pomoc.

Borat

Člen
Naklikal jsem desítky nabídek na trhu a koukám, že mám celou dobu zatrhnutou volbu "Cechovní" na oušku "Vytvoř nabídku". Podle nápovědy by to měla být výlučně cechovní nabídka... Chtěl jsem nabídky pro všechny. Byl to omyl. Co teď? Mám nabídky zrušit a zadat je znovu? (Půl hodiny klikání...)

Nevidím u vytvořených nabídek žádnou značku "cechu". Mám to vůbec řešit? Je tady vůbec něco jako nabídka jen v rámci cechu? K čemu tam pak ta volba "Cechovní" vůbec je? Jakou má funkci? Nebo se ty nabídky skutečně zobrazují jen v mém cechu aniž mě FoE o tom nijak neinformuje?

(Snažím se to najít. Česká Wiki je už týdny v kolapsu a všem je to fuk. V tom bordelu vůbec nevím, jak se mám prohrabovat. Na fóru jsem zkusil pár hesel a nic. Je to jak zaškrtávátko v inventáři. Jak jsme se tady dohadovali, jak položky zamykat a odemykat pro prodej. Intuitivní ovládání ve FoE tradičně kulhá na obě nohy.) :(
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Na Trhu v záložce Tvoje aktuální nabídky se v kolonce Sazba objeví znak štítu když jde o cechovní nabídku. Cechovní nabídka je viditelná pouze pro členy cechu.
 

hrafhra

Turista
Naklikal jsem desítky nabídek na trhu a koukám, že mám celou dobu zatrhnutou volbu "Cechovní" na oušku "Vytvoř nabídku". Podle nápovědy by to měla být výlučně cechovní nabídka... Chtěl jsem nabídky pro všechny. Byl to omyl. Co teď? Mám nabídky zrušit a zadat je znovu? (Půl hodiny klikání...)

Nevidím u vytvořených nabídek žádnou značku "cechu". Mám to vůbec řešit? Je tady vůbec něco jako nabídka jen v rámci cechu? K čemu tam pak ta volba "Cechovní" vůbec je? Jakou má funkci? Nebo se ty nabídky skutečně zobrazují jen v mém cechu aniž mě FoE o tom nijak neinformuje?

(Snažím se to najít. Česká Wiki je už týdny v kolapsu a všem je to fuk. V tom bordelu vůbec nevím, jak se mám prohrabovat. Na fóru jsem zkusil pár hesel a nic. Je to jak zaškrtávátko v inventáři. Jak jsme se tady dohadovali, jak položky zamykat a odemykat pro prodej. Intuitivní ovládání ve FoE tradičně kulhá na obě nohy.) :(
Božena a Borat. A dokonce stejná lokalita. Bude to i knižně?
 

Borat

Člen
Na Trhu v záložce Tvoje aktuální nabídky se v kolonce Sazba objeví znak štítu
Díky. Žádný štítek v popsané kolonce nikde nevidím. Jak když ta volba "Cechovní" při vytváření nabídky vůbec nefunguje. Chytře to pletu/zkouším ve světě, kde jsme v cechu dva a cech je reálně mrtvý...

Aha. Tak jsem to zkusil ve světě, kde jsme v cechu tři. A ano. Vytvářím cechovní nabídky. Jasně. Tak jdu zpět do světa s dvěma členy cechu. Grrrr. A? Vytvářím cechovní nabídky. Včera ne. Klikám nabídky, "Cechovní" zaškrtnuto a vytvořila se řada běžných nabídek. FoE opět nezklamalo. Občas funguje, občas ne.

Asi už má FoE umělou inteligenci. Pochopilo, že chci běžné nabídky... Za mě spokojenost. Jak nemá nabídka štítek, je to v pohodě. Nemusím nic řešit. Jen jsem tedy opět zjistil nějaký prapodivný výpadek FoE.

(Podobně. Vybírám města za 5 diamantů. To tlačítko pravidelně nefunguje a město je třeba před výběrem restartovat. Ověřeno 150x... Radostná hra.) :cool:
 
Nahoru