trocha vzdelani

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Verkos Vlkan

Komentátor
nebylo by na skodu,pridat ke kazdemu vynalezu technicky popis kdy se to asi tak vynalezlo a vse okolo pouziti te technologie nebo vynalezu,par technickych dat,to sami o jednotkach ,kdy se poprve pouzila ,nejcastejsi nasazeni ,nejaky historicke bitvy.At se neco take priucime 2 stranky A4 +- by bylo fajn:)
 

DeletedUser3370

Host
Ahoj,

tohle by bylo velké zlepšení a upřímně, i já bych takovéto informace s chutí četl. Chtělo by to najít hráče se zájmem o historii, kterému by nevadilo trávit po večerech čas a tyto materiály pro ostatní hráče připravovat a zpracovávat.
 

DeletedUser

Host
Zdravím,
určitě by to bylo jedno z dalších zpestřeních pro samotnou. Již si takto můžeme dočíst zajímavosti o VB a pokud by se tyto texty rozšířily o další aspekty hry rozhodně bych nebyl proti a takovýto projekt bych samozřejmě uvítal a pokud by to bylo v mých časových možnostech, tak bych mohl pomoci částečně i s přiložením ruky k dílu.
Nicméně aby každý projekt většího rozsahu mohl vzniknout, tak je třeba, aby za ním stáli odhodlaní lidé s jasnou vizí, jinak nemá cenu se pouštět do jakýkoliv větších akcí.
 

DeletedUser2059

Host
Ano ano, onehdát jsem na fóru bety bety vypňoval oficiání reflexní dotazník, kde bylo cca 30 otázek v jedné bylo: ,,co by jste chtěl změnit ve foe?" Celkově tam bylo hodně otázek včetně jak posuzujete velkolepé budovy, která oblast by se dala zlepšit, grafika a pod. kdyžtak si ho někde na tom forku najděte - může ho vyplnit každý. Napsal jsem jim do rámečku, že se mi líbí možnosti FOE v oblasti ,,dějepisu" - je pěkné, že lidé ví, že doba bronzová byla dřive než doba žlezná. A díky foe vím já, že králové Svaté Říše Římské byli korunováni v Cašské katedrále a také se těším určitě na další možnosti jako je třeba Sever proti Jihu byl bych rád třeba i za Napoleona Bonaparteho, VFR, Habsburské monarchii, 1. a 2. světovou, ...
Prostě možnosti ve FOE jsou nekonečné a v tom je kouzlo této hry :cool:
 

DeletedUser6769

Host
To je hodně dobrý nápad :) Klidně bych s tím i pomohl :) Já se rád dovídám nové věci, pokud by to šlo při hře, vůbec by mě to nevadilo :) Sice nás co si při hře rádi i počtou a něco se dozví není moc, ale o to víc to umíme ocenit :)
U některých výzkumů by mohl být podobný čudlík jako je současná žárovka a po kliknuti na ikonku (například čudlík - jako Info) by se zobrazil pergamen (takový jak vypadá oznámení na fórku nového updatu atd..) s detailními informacemi :)
 

DeletedUser5384

Host
Přátelé,pojďme si ujasnit některé pojmy:)

fórum FoE : platforma,na které si hráči vyměňují své postřehy a zkušenosti ve hře.
moderátor : hráč,který krom vlastního hraní dohlíží nad dodržováním zásad fóra.

Co z toho vyplývá? Pokud se tu objevují návody od jednotlivých modů,které v podstatě kopírují oficiální oznámení,je to v pořádku.
Pokud máte chuť a invenci udělat podrobný popis včetně historie,doby stavby, použití, nasazení atdatd. té či oné jednotky či budovy, máte možnost:) Stačí si přečíst a dodržovat pravidla fóra a v souladu s ním popsat každou jednotku nebo budovu dle libosti. Myslím,že s možností,že by INNO zavedlo do hry "čudlík jako je současná žárovka",kde by vypadl podrobný popis každého elementu ve hře počítat zatím nelze.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Líbilo by se mi mít něco podobného zde na foru. Kdo by chtěl, informace by si tu našel a forum by tak dostalo další rozměr - jak tu napsal Lord Termoplína. Rádi pomůžeme.

Je třeba si uvědomit, že přímo ve hře je tato informace zatím nemyslitelná hlavně z důvodů překladů. Ona studnice znalostí by se musela překládat do všech jazyků, ve které je FoE hráno a to by nebyla zrovna levná záležitost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6769

Host
Aha, to s těmi překlady mi nedošlo :) Mě šlo jen o to, že ve hře by na to kliklo víc lidí, než na fóru, protože určitě na fórum chodí míň lidí, ne tak ještě aby chodili na fórum se něco přiučit :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru