turnaj v budoucnosti

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9670
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9670

Host
Mám dobyté uzemí s věží. Ale turnaj ještě neprobíhá? Nic se mi nazapočítalo...
 

trojan1673

Veterán
Prověříme a informujeme v nejbližší možné době.
Děkujeme za pochopení.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10675

Host
Tak co kdy ta věž půjde? Vyplácal jsem diamanty za jízdu přes kontinent tak budu muset počkat , až se dozkoumají ostatní ;-))
 

DeletedUser7190

Host
jojo, s dovolením Crackenosche použiju jím vymyšlené slovo. To jsou ty INNOvace, bohužel:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Já jsem též diamanty utratil, abych se tam dostal dříve, tak jako minulou herní epochu Zítra. Turnaj nefunguje, to je velká škoda, velká.
Každopádně pokud se jedná o chybu instrukce už technici mají, pokud je to naschvál, tvůrci o tom také vědí, nám nezbývá než vyčkat co se bude dít, možná, že první půltýden se do turnaje počítat nemůže...
 

Henzisek

Znalec
InnoGames, jak sám víš, tě určitě nenutilo utratit 600 diamantů. To že si je utratil bylo tvoje rozhodnutí.
 
Naposledy upraveno:

Kayro

Znalec
Ano bylo to jeho rozhodnuti na zaklade predchozich zkusenosti ze zacatkem turnaje hned s prichodem nove doby a dobyti veze.Tentokrat to INNO bez predchoziho oznameni zmenilo.Takhle z dalky to vypada . . no vselijak.
 

DeletedUser5384

Host
Ano,utratil jsem je z vlastního rozhodnutí,nicméně jsem za to oprávněně čekal nějakou protihodnotu. Například že když dobudu věž,že v ní budu moci hrát. Ptám se: Mohu hrát ve věži,kterou jsem dobyl? Odpovím si sám: Ne,nemohu. Tak tu prosím netrolluj a zkus solidně odpovědět. Děkuji.
 

Henzisek

Znalec
Ptal ses na to zda InnoGames bude něco kompenzovat. A na to ti bylo odpovězeno. Jinou otázku si nepoložil.

Turnaje startují v Pondělí, pokud v pondělí nezačnou, určitě se objeví informace proč k tomu došlo.

To že v minulosti začali s novou dobou nemusí být pravidlo.
 

DeletedUser5384

Host
Je mi líto,nemohu souhlasit,odpovězeno mi nebylo,určitě ne v Tvé první reakci.
Ano,máš pravdu,turnaje startují v pondělí,proto se ptám,proč nenastartoval v pondělí turnaj v budoucnosti. Jestliže mi to doteď píše,že bojovat mohu v turnaji,až dobudu věž,přestože ji mám dobytou, pak je něco špatně,a troufám si tvrdit,že nikoli na mé straně linky. Pokud jsem pro urychlení postupu použil prémiovou měnu INNO a INNO blokuje můj postup včasným nespuštěním věže je otázka kompenzace namístě. Jakékoli arogantní tvrzení o dobrovolném použití na tom nic nemění. Splnil jsem všechno pro soutěžení ve věži, a přesto díky nekonání INNO v ní soutěžit nemohu.
 

Svatej

Legenda
Je mi líto,nemohu souhlasit,odpovězeno mi nebylo,určitě ne v Tvé první reakci.
Ano,máš pravdu,turnaje startují v pondělí,proto se ptám,proč nenastartoval v pondělí turnaj v budoucnosti. Jestliže mi to doteď píše,že bojovat mohu v turnaji,až dobudu věž,přestože ji mám dobytou, pak je něco špatně,a troufám si tvrdit,že nikoli na mé straně linky. Pokud jsem pro urychlení postupu použil prémiovou měnu INNO a INNO blokuje můj postup včasným nespuštěním věže je otázka kompenzace namístě. Jakékoli arogantní tvrzení o dobrovolném použití na tom nic nemění. Splnil jsem všechno pro soutěžení ve věži, a přesto díky nekonání INNO v ní soutěžit nemohu.
Toto ale není zrovna nejvhodnější místo k řešení tvé situace. Moderátoři fóra, i kdyby tě chtěli nějak odškodnit, nemají v tomto žádné pravomoce.
Obrať se na podporu, pošli jim ticket a čekej, než ti odpoví. (oni ti sice řeknou to co HENZIS tady, ale budeš to mít oficiálně)
:cool:
 

Henzisek

Znalec
Pokud si myslíš že by si měl i přesto dostat kompenzaci, pak jistě víš že máš napsat na Support. Nadále si myslím že v mém příspěvku sem ti na tvoji jedinou otázku, kterou si ve svém prvním příspěvku měl odpověděl.

V pondělí 2.11.2015 odstartovat turnaj nemohl, jelikož nová doby byla uvedena až ve středu 4.11.2015.

Pokud se domníváš že jsem byl arogantní tak jistě víš jaké možnosti jsou.
 

DeletedUser5384

Host
Dobrá,ať to uzavřeme:
Co si myslím o kompenzaci není relevantní. Otázka zněla jasně: Plánuje nebo neplánuje? Odpověď "Utratil sis je sám" není k věci. Možné odpovědi by byly např: "ano,plánuje", nebo "ne,v žádném případě", ev. "nevím o tom,pozeptám se". Takže odpověď nezazněla,třeba se dočkám :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru