Uložení budov do inventáře

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
  • Oblast hry: Inventář (přestavba)
  • Současný stav: Nejde uložit žádná budova.
  • Nápad: Uložit budovy do inventáře.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano

Vylepšeno o příspěvěk Thraena z podobného tématu.

http://forum.cz.forgeofempires.com/showthread.php?1960-INVENTÁŘ-ve-hře&highlight=inventář

  • Problém: Chtěl bych přestavit celé město, kvůli jednoproudovým a dvouproudovým budovám, které mám smíchané dohromady (ale kvůli nízkému počtu zásob je to nemožné) postmoderní doba, 3 mil. zásob.
1) Uložit VB do inventáře. Mám Velkolepou budovu se špatnými bonusy na úrovní 8 a je do ní vloženo dalších sto bodů. Chtěl bych místo ní postavit lepší. Tak ji zbourám nebo uložím do inventáře což nejde??

2) Status uložené budovy. Nějaký symbol v rohu budovy uložené v inventáři. Když by hráč namířil kurzorem ukázalo by se (Budova byla uložena). Takto uložená budova by v inventáři byla uložena max po týden pro budovy za mince a suroviny, 3 týdny pro eventové a napořád pro budovy za diamanty. Za diamanty by se budovy v inventáři (eventové a za suroviny) daly uložit napořád.

3) O 75% zkrátit výstavbu budov z inventáře. (platí pro budovy s dobou výstavby přes 3h. u budov třeba na 30minut by to bylo třeba 50%, platí jen pro budovy z předchozího bodu a po schválení tohoto nápadu).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Kdyby vývojáři chtěli, tak tuto možnost zavedly.
Můj osobní názor je takový: nikdy, nidky, nikdy! Hra je super taková jaká je, kdyby se umožnila tato situace, tak hra ztrácí smysl. Hrajeme strategickou hru, bojujeme s místem.
Když chceš budovu lepší, znamená to, že ta stará je špatná, tak ji zbourej, ne? Já už zboural 5 velkolepých budov na jendom světě a utratil tam miliony kvůli přestavám. To je zábava. Nikoliv, že bych si dal vše do inventáře a mohl přestavovat, nebo si postavit lepší budovy.
 

Thesseus

Znalec
Zatím nejlépe zpracovaný nápad o inventáři a proto si podle mě zaslouží pozornost a diskuzi.

Lavwnot: co píšeš ale neplatí od doby kdy na svět přišly renovační sady. Když mám cukrovinky z doby, kdy se mi po městě proháněli dinosauři tak bych je rád uložil do inventáře než získám renovační sadu. Takže s uložením eventových věcí souhlasím.

S uložením běžných budov ani diamantových nesouhlasím, oboje nenávratně stárnou a buď je chci nebo nechci.

Uložení VB je zajímavý nápad.. S stárnutím VB by chtělo něco dělat aby se města pomalu neproměňovala v muzea. Jestli je tohle řešení, to nevím.
 

DeletedUser3139

Host
A už je to tu zase! Návrh je naprosto účelový! lawnot66 má na 100% pravdu! Sice je fakt, že nad některými ,,nápady" tvůrců zůstává rozum stát, ale stejné to je i u některých nápadů ,,na vylepšení". U této hry je (zaplať bůh) jednoznačně dáno, že buď budovu chceš a používáš jí, nebo jí nechceš a zbouráš jí. A tímto si procházejí všichni co hru hrají. Stejně tak tomu je u přestaveb města. A teď by se provedla navrhovaná změna. Tak v tom případě by to bylo nespravedlivé a protože jsem zatím provedl tři velké změny města, tak bych požadoval v rámci spravedlnosti náhradu (v milionech mincí a kladívek) za zbourané budovy. Totální nesmysl? Ano, stejně tak jako zavedení ukládání budov.
A nějak nechápu stárnutí VS. Ty teď jde vylepšovat do nekonečna, ne? A zase stejně, pokud mi nevyhovuje, tak jí zbourám, nebo vůbec nezačnu stavět. A pokud po čase tu zbouranou chci, tak si nasbírám plánky a začnu stavět. A že jsem tu původní měl na lvl 158 a teď začnu od lvl 1, to je pouze a jen můj problém.
Proto znovu opakuji, že se jedná o účelový návrh a proto je dobře, pokud ho tvůrci nezavedou. Tohle je strategická hra a tudíž je potřeba nad ní koumat dopředu co a jak. Je pravda, že nám to tvůrci občas ztíží nějakou změnou, ale s tím je třeba se smířit. Daleko horší je, že v každé aktualizaci namatlají chyby, které nám ztěžují hru někdy i déle než rok.
 

DeletedUser11359

Host
lawnot66: Úplně s Tebou souhlasím. Hra by pro mě ztratila smysl, kdybych si vše mohl naflákat do inventáře a pak to z něj prostě vytáhnout.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru