Upravený seznam ve vojsku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
(1/3 nápadů)

Dříve: Malá tabulka armády, při najetí myši na vojáka se
zobrazily informace, při kliknutí se přesunul do armády

Nově: Vše v tabulce
 

Přílohy

  • Oprava Forge I - Vojsko.jpg
    Oprava Forge I - Vojsko.jpg
    19,8 KB · Zobrazení: 45

Henzisek

Znalec
A tenhle se mi líbí, sice nevím na co tam máš nové ikony. Ale rozšíření plochy na 4 řádky proč ne :).
 

DeletedUser

Host
Ty šipky jsou přeřazení do armády (aktuálně při kliknutí) a ta druhá je na informace...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Tak taková úprava tabulky se mi líbí. Daleko lepší mít aspoň 4 řádky, ve kterých je armáda pěkně vidět, než ty nekonečné dva, co jsou teď.
 

DeletedUser5477

Host
Také souhlasím, je to daleko přehlednější než je to teďkom.
 

DeletedUser2451

Host
souhlasím jen pokud by to šlo trošku bych tu tabulku zvětšil ať jde lépe vidět ale jinak nápad dobrý
 

DeletedUser3817

Host
Výborný nápad.
Takže se jím už nemusíme zabývat, protože to je naposled, co o něm slyšíme, že, INNO?
Nápad pro nápadáře "modemwarr": Zkus prohrabat archiv nápadů, třeba některý přepracuješ do zajímavější podoby...
 

Dan 77

Veterán
Pěkné. Navíc v tebou navrhované změně informací o jednotkách jsou vlevo 4 základní parametry, vpravo útočné a obranné bonusy v určitém terénu nebo proti určitým jednotkám a dole jsou speciální dovednosti jednotky - což je taky fajn (protože někdy se informace o jednotce nevejdou do herního okna), akorát ne vždycky jsou útočné a obranné bonusy ty samé co se týká terénu, což je případ i současného tanku, na jehož příkladě byl tento návrh představen, ale týká se to i mnoha dalších jednotek: http://www.forgestats.net/en/page/units.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8903

Host
Ještě bych tam přidala funkci, která od sebe oddělí, nebo přiřadí jednotky ze stejné budovy (Tedy jedné specifické, ne daného typu) Například, že tyhle 4 tanky jsou z výrobny A, tyhle 4 z výrobny B a tyhle dva z C ...

Protože hra zatím rozlišuje pouze přiložené/Nepřiložené, ale není nic tak blbýho, jako když jdete do útoku s 6 tuláky ze 2 skrýší, a tři zařvou, a najednou zjistíte, že jedna skrýš má 3/3 a jedna 0/3. Tak aby šlo třeba přiložené jednotky vidět tak, že si naberete třeba do útoku 2/4 z A a 2/4 z B, pro sichr ...
 

Dan 77

Veterán
Pravda, už se to ale taky navrhovalo tolikrát, že by se mi to ani nechtělo počítat. Sice vývojáři nakonec správce armády vylepšili aspoň těmi nejdůležitějšími filtry, ale mohlo to být i lepší (když už na to sáhli), tak aspoň něco.
 

DeletedUser

Host
I když asi zbytečně, tak podpořím. Líbí se mi tento návrh a s tím fórum, jak se k těmto dobrým návrhům staví, ale nechápu INNO, jak jim vše může tak dlouho trvat a nenapadne je to samo. Ještě k tomu má tak skvělé pracovníky viz. moderátory, kteří nás podrží a podpoří ;-).
Jinak k návrhu: Na obrázku to není moc vidět, ale účel je znám a proč ne. Klidně i na 5 řádků, nebaví mě překlikávat nakonec dvou řádků.
 

DeletedUser3139

Host
Samozřejmě že i když to je dobrý nápad, tak to INNO nezařadí úplně stejně jako další stovky jiných (a zaplať Bůh těch tisíce nesmyslů taky ne). No a pokud do něčeho hrábnou, tak z toho většinou vyleze (jak jen se to řekne slušně????) a už vím, ještě větší paskvil než to bylo původně! Souhlasím s tebou, že naši moderátoři a supportíci se mohou strhat a je jim to houby platné, když posílají do INNO jak o život a zpětná vazba skoro nefunguje.
 

DeletedUser

Host
Ty čtyři řádky jsou skutečně přehledné :) bylo by fajn kdyby to takhle předělali :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru