Válka Combatant X ČSR

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11994
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11994

Host
Zdravím lidičky. Mnozí me na tomto sveta znate a mate me zaskatulkovaneho jako blbce rejpala provokatera :D ano takovy jsem :-D a proto chci rozvinout debatu na tema VALKA mezi nasím cechem COMBATANT a čsr.

Kdo neví... v budoucnosti náš cech C prechytracil cech csr a na mape cvc vyhral lepsi umisteni na mape...
csr bohuzel to neslo velmi spatne a po nejake dobe nam vyhlasilo :-D :-D :-D jejich totalni valku :( :( :( :-D :-D

Koukam koukam CSR papirove nejsilnejsi cech na serveru 5 misto a na plne care failnulo vsechny doby.

Jaky na to mate nazor Vy hraci? berete tenhle souboj ku prospechu nebo Vas to vubec nezajima ?

Pojdte debatovat :) Debazííík :p
 

DeletedUser11297

Host
Můžu se ke Combatantu přidat? Rád bich to ČRS (nebo jak se to pýše) porazil. Ale hraju jen na B, půjde to nějak přeďělat?
 

DeletedUser7592

Host
debazzz brečí na fóru? :D
bóže, kolik je ti kluku roků? :rolleyes:
Don't cry
 

DeletedUser11297

Host
Lemurek má zaplacené vychvalovače!!!!!!! Nehorázné!!!!!!!
 

Svatej

Legenda
Dyť je mezi vašema cechama bodově rozdíl jen několik set... To si opravdu myslíš že to je tak významný rozdíl? Pffff, raději než brečením na fóru by jsi se měl zabývat zajištěním více cechovní prestiže. :)
Jinak, je mi jedno kdo se pere a proč... na C tak často nejsem.
 

DeletedUser11994

Host
debazzz brečí na fóru? :D
bóže, kolik je ti kluku roků? :rolleyes:
Don't cry

9196 prestiz. Jak tady prosimte brecim :) jsem forum spam warrior na tuhle debatu se tesim :-D ego mam pohlazeny hooodne moc chlapce :-*
Dyť je mezi vašema cechama bodově rozdíl jen několik set... To si opravdu myslíš že to je tak významný rozdíl? Pffff, raději než brečením na fóru by jsi se měl zabývat zajištěním více cechovní prestiže. :)
Jinak, je mi jedno kdo se pere a proč... na C tak často nejsem.

csr radoby top cech na serveru nikdo proti nemu nebojoval, vyhlasili " total" :-DDDDD valku dostali na zadek :( "zatím"
Můžu se ke Combatantu přidat? Rád bich to ČRS (nebo jak se to pýše) porazil. Ale hraju jen na B, půjde to nějak přeďělat?

jasny muzes :) potrebujem lidi jako jsi ty :-DDDD ale bacha na VB :-DDDD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7592

Host
Hehe, nejdříve tu brečí, pak ale rychle hrdě křičí že on néééé :)
Přitom u něj jdou vidět bezmocně sevřené pěstičky .-)
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Zdravím lidičky. Mnozí me na tomto sveta znate a mate me zaskatulkovaneho jako blbce rejpala provokatera :D ano takovy jsem :-D a proto chci rozvinout debatu na tema VALKA mezi nasím cechem COMBATANT a čsr.

Kdo neví... v budoucnosti náš cech C prechytracil cech csr a na mape cvc vyhral lepsi umisteni na mape...
csr bohuzel to neslo velmi spatne a po nejake dobe nam vyhlasilo :-D :-D :-D jejich totalni valku :( :( :( :-D :-D

Koukam koukam CSR papirove nejsilnejsi cech na serveru 5 misto a na plne care failnulo vsechny doby.

Jaky na to mate nazor Vy hraci? berete tenhle souboj ku prospechu nebo Vas to vubec nezajima ?

Pojdte debatovat :) Debazííík :p

Krásně si se tituloval, musim se přiznat že bych to zvládl i lépe:). Můj názor je, že jsi malinko mimo realitu.;):p
 

DeletedUser11994

Host
Hehe, nejdříve tu brečí, pak ale rychle hrdě křičí že on néééé :)
Přitom u něj jdou vidět bezmocně sevřené pěstičky .-)

ale no tak chlapečku :( dej mi jediny duvod proč bych brecel :) toto tema jsem vytvoril kvuli konverzaci....

Lejbis - zladl bych to lepe :p ale psal jsem to pomerne pozde vecer. proc jsem mimo realitu?
 

DeletedUser7592

Host
Debazzi, chlapečku mi říkali před půl stoletím. Od té doby jsem trochu povyrostl a bohužel i zestárnul.
Ale jsem si jist, že ani tehdy jsem nefňukal tak, jak to tu předvádíš ty.
Chovej se jak chlap a ne jak slečinka.
 

DeletedUser11994

Host
chlapeče stále si mi neobjasnil jak fnukam :) zalozil jsem normalni konverzaci :) čsr 9196 prestiz ;) :-DDD :-*
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7592

Host
No, očividně nejsi moc chápavý jedinec a evidentně to ČSR dělá dobře, když mají kombajni potřebu vše ventilovat na chatu a fóru. Chápu, že každej jsme nějakej, nemám ti to za zlé.
Reagovat už raději nebudu, stále omíláš totéž a nic nového z tebe zřejmě nevypadne. Možná jen další fňuk či urážka.
 

DeletedUser12130

Host
pochopil Debazíík vůbec , že už před pár měsíci ČSR dosáhla konce v maximální míře ??????
... že po tak dlouhé době vedení na tomto světě nás skutečnost jako výše prestiže už asi ani nezajímá ....

ČSR toto neřeší, nebo se pletu kolegové ? Pokud to někde v ČSR řešíte , přidejte mne prosím do toho interního vlákna,
popláču si s vámi .... díky :D
 

DeletedUser11994

Host
No, očividně nejsi moc chápavý jedinec a evidentně to ČSR dělá dobře, když mají kombajni potřebu vše ventilovat na chatu a fóru. Chápu, že každej jsme nějakej, nemám ti to za zlé.
Reagovat už raději nebudu, stále omíláš totéž a nic nového z tebe zřejmě nevypadne. Možná jen další fňuk či urážka.

chlapče jak te urazim? :) :-* ja se jen smeju danne situaci ktera nastala :-D ty nejsi schopny napsat smysluplny komentar k danne situaci nebo k moji osobe. zatim jen omilas dokola ze snad brecim apod :-D tema jsem zalozil jen kvuli hype ;)
 

DeletedUser11317

Host
Zdravím,

nechci nikomu bránit ve svobodném vyjadřování, ostatně máte na to právo a od toho tady fórum máme. Přesto vás chci poprosit, abyste se zdrželi Pravidel fóra a nejlépe pak ještě Kodexu chování na fóru. Jinak budu nucena tuto diskuzi, která zatím nikam nevede, smazat! Děkuji za pochopení.
 

DeletedUser11297

Host
Tohle je prostě nesmyslné vlákno a stejně tak jsem k němu i přistupoval. To, že se Kombajni krčili celé roky od zavedení CvC až za námi a nebyli schopní se před nás dostat, zde kolega již nezmínil. A kdybychom nezměnili způsob hraní hry, tak se tam krčí navěky věků. Pouze další z ubohých pokusů soupeře, jak zveličit tuto válku a nahonit si ego.
 

DeletedUser11994

Host
vsak je super ze jste ho zmenili :) bohuzel vase ego bylo na zacatku valky trosku vetsi nez jsou vase body ted ;) ego si honim mozna tak ja :-D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru