"Válka skladů"

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem Tony Cruz 21, 3. říj 2018.

1. Tony Cruz 21

Tony Cruz 21 Turista

Registrace:
    3. říj 2018
    Ahoj. Už delší dobu se v různých světech setkávám s tím, že si hráči "stěžují" na to, že mají ve skladu spoustu vyhraných položek, které už nijak nevyužijí a de facto přijdou v niveč. Myslím si (a určitě nebudu sám), že by bylo dobré utvořit z toho jakýsi bazar, kde by si navzájem mohli hráči vyměňovat/vykupovat dané položky. Já sám mám hodně položek ve skladu, které jsou mi již k ničemu a vím, že by druhým pomohly. Je to jen návrh, ale možná by to stálo za zkoušku. Forma by byla na vývojářích.

S pozdravem Tony

2. Kayro

Kayro Znalec

Registrace:
    8. zář 2012
    Jsi tento týden první kdo o tom založil vlákno.Gratuluji.

willy2, trojan1673, Dennis Bergkamp a 3 dalších za toto poděkovali.
  3. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    Určitě nebudeš sám. Zkus si přečíst pokyny k vložení nápadu, nejsou tam pronic zanic.

Když si zadáš do vyhledávání zde na fóru řetězec... řekněme... hmmm... třeba "inventář" (nic sofistikovanějšího se mi nechtělo vymýšlet), hned na první straně najdeš nejméně dva nalezené příspěvky typu "obchodování s věcmi z inventáře". Tam se k nim zkus vyjádřit.

Dennis Bergkamp, sabinabetty a LordFrunDor za toto poděkovali.
  4. Tony Cruz 21

Tony Cruz 21 Turista

Registrace:
    3. říj 2018
    Díky za info, jakej jsem idiot :)))) zaregistroval jsem se až dnes a nesledoval to...

LordFrunDor za toto poděkoval.
  5. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Sledovat tě nikdo nenutí, ale přečíst si návod k tvorbě nápadů a řídit se jím ano. ;)

Silveralius, willy2, trojan1673 a 2 dalších za toto poděkovali.