více hráčů,1 IP

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Měl bych jeden "zlepšovák", který by Vám snad usnadnil vyznat se v tom, kdo používá stejnou IP adresu. Hrál jsem jinou hru a tam byl přímo v nastavení odkaz Sdílení IP adresy do kterého se zapsali všichni ostatní, kteří tuto adresu používali, třeba v případě srazu, nebo rodinných příslušníků.
Přeji krásnou hru.
S pozdravem
Otesánek
 

DeletedUser2451

Host
tak zatím to vypadá a zní dobře ale nevím je to to rozporu plné
 

Thesseus

Znalec
Ale co by to mělo přinést? Jako, že by se rodina mohla podporovat body výzkumu? To těžko, jaký by byl problém pro mulťáka si ty svoje účty pěkně přiznat a začít mulťačit? :)
Navíc tohle tu vlastně už je, systém si vás vede automaticky a ani to nemusíš vypisovat :D
 

DeletedUser2059

Host
Jak říká Theseus, všechna data se dají dohledat. Pokud je to jednorázové například během srazu tak se to dá supportu snadno vysvětlit, nicméně pak když se to navrátí do původního stavu, všichni se rozjedou, tak je tu problém s velkolepými budovami ...
Co se týče tvalého sdílení adres IP tak na to jsou pevná pravidla zakotvéná v pravidlech hry. :)
 

DeletedUser

Host
Ano, je to hlavně problém s VB, to by nešlo nějak udělat? Jsem taky proti multi účtům a zatím i z toho důvodu nehraje moje žena.
 

DeletedUser9383

Host
dobrý večer chtěl jsem se se zeptat kdyš hrajou 2 osoby na jednom internetové síti jestli to nějak porušuje pravydla hry každý má svůj pc
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru