Více informací v Záznamu bitvy v CB

Hrneček23

Komentátor
Současný stav: Málo informací o bojích v CB
Nápad: Doplnit do cechovních záznamů z bitvy jméno hráče který jako poslední zavře/dobude území..
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

Již jsem to tu našel, ale bylo tam napsáno posledních 1-5 hráčů.. To mě přijde zbytečné.. Stačí jméno posledního provinilce který zavřel území když neměl.. A že se to prostě stává.. Pro cechy by to byla celkem užitečná informace..
 

DeletedUser

Host
Nejste vy náhodou z jednoho cechu? :D Že jste se registrovali cca před hodinou a navzájem si rozdáváte PRO...

V každém případě PROTI.

Proč? Protože, jak zakladatel vlákna zmiňuje, nápad zde již byl a většina lidí se vyjádřila PRO. Nevidím důvod proč je třeba zakládat nové vlákno. Jestli souhlasíš třebas i s výhradou, tak to směřuj tam, nikoliv zde.
 

Hrneček23

Komentátor
Nejste vy náhodou z jednoho cechu? :D Že jste se registrovali cca před hodinou a navzájem si rozdáváte PRO...

Náhodou jsme no.. :D

V každém případě PROTI.

Tak proč PROTI..? Čím více vláken a PRO tím lépe ne..?
:D

Proč? Protože, jak zakladatel vlákna zmiňuje, nápad zde již byl a většina lidí se vyjádřila PRO. Nevidím důvod proč je třeba zakládat nové vlákno. Jestli souhlasíš třebas i s výhradou, tak to směřuj tam, nikoliv zde.

Pravda.. Dal jsem PRO do původního vlákna spolu s komentářem.. Hned mě to nedošlo.. Sorry.. :)
 

Tomas 0482

Psavec
PRO

sice to tu bylo, ale to nevadí, očividně se okolo toho nic neděje a je mi blbý psát víckrát PRO do jednoho vlákna. :D
 

Kesik2

Nováček
PRO

Chce se mi nadavat na FoE pokazde, kdyz nekdo zavre sektor at uz umyslne nebo neumyslne a pokud se hrac sam neprizna, mame jen velmi omezene moznosti zjistit, kdo to byl. Takova s prominutim "prkotina" a FoE nejsou schopni to za rok dodelat (kdyz uz je to nenapadlo hned na zacatku). Hraju na kazdem svete a tohle zavirani je jedna z nejvic chybejicich blbustek. Ta flustrace vedoucich, kdyz nekdo ignoruje stopky a zkazi vam strategii nebo poskodi at uz nas cech nebo spojencu!!! "Manager" by potreboval narezat, grrr :(

Da se zjistit, zda to FoE aspon ma v planu (a doufam brzy)?
 
Nahoru