Více přátel

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14062

Host
Prosím Vás ZRUŠTE TO !!!!! Proboha proč můžu poslat je 80 pozvánek o přátelství ????? Děkuju
 

peepee77

Veterán
Náš moderátorský tým chápe vaše rozhořčení, ale je pravdou, že my nic takového zrušit nemůžeme. Jediné co můžeme, je tento návrh poslat vyšší instanci a ani to nezaručí, že se dočká realizace. Prozatím tedy nezbývá než si přátele pečlivě vybírat.
 

DeletedUser11297

Host
No nejdříve by se chtělo možná zamyslet nad tím, zda je taková věc vůbec potřeba. Já jsem v tuto chvíli na čísle 122 + 73 cech a každý den mám vše namotivované. Takže otázka zní, proč bych potřeboval mít o 300 lidí více v přátelích, když je stejně nijak nevyužiji? A už vás všechny vidím, jak budete na jednom světě denně pomáhat 400 přátelům, to by hodně rychle přestalo bavit.

Jediné, co mi přijde rozumné, je nechat limit tak, jak je, tedy 140 dohromady. Ale s tím, abych do těch 140 mohl posílat (tedy místo 80 současných). Někdy mi přijde, že zde lidé vykřikují nápady, aniž by se předtím zamysleli nad jejich reálnou použitelností.
 

Svatej

Legenda
WinJete, pleteš se. Já bych 200+ přátel (aktivních samozřejmě) využil. Protože zatím mám množství svatyní nacpatelných do města limitován počtem M/Z který má horní hranici. Pokud by tato hranice byla posunuta či zcela odstraněna, počet možných svatyní ve městě by byl limitován už pouze samotnou plochou města, což by mě vyhovovalo a jsem si jistý že nejsem jedinný. :D

Nikdo by přece nenutil hráče nabrat si do přátel celý servr :D Každý by jich měl prostě tolik, kolik by zvládl a kolik by chtěl...;)

Jinak, odstranění alespoň limitu pro posílání přátelství je taky možná varianta, která tu také zazněla.;)
 

DeletedUser

Host
je to potrebne kvoli obchodovaniu na trhu, takto ak niekto potrebuje nejaky tovar vymenit tak to nie je mozne lebo kazdy ma limit aspon 80, alebo je problem si najst noveho hraca na vymenu bodov pre rovnaky problem, myslim ze o M/Z tu zdaleka nejde
 

DeletedUser11297

Host
Také nějak nerozumím argumentu obchodu. Za celé ty roky jsem si vystačil s lidmi z cechu. Když náhodou oni neměli, zkusil jsem to na chatu. Celé. Problém jsem nikdy neměl.
 

Svatej

Legenda
WinJet: Obchod není jediný argument který tu zazněl O.- zrovna od tebe bych čekal, že se případně vyjádříš ke všem argumentům, ne že řekneš ne na základě jediného. :D Ale což.
Henzis: Ano, věřím že máš herní styl nastavený tak že ti 80 přátel stačí (a trochu ti to i závidím) ale to nemůžeš aplikovat na všechny hráče stylem "když můžu já.."
Každý hráč má trochu (méně či více) jiný herní styl a jiné nároky na různé aspekty hry. Právě počet přátel a možnnost posílat přátelství je jedním z těchto aspektů a nelze říct že každému hráči by ultimátně stačilo 80 přátel. Stejně jako nelze říct že všichni hráči využijí VB Arc. ;)
 

DeletedUser12887

Host
Tak určitě to není jen o obchodu je to jen další nevýhoda současného systému.
Jinak nebavime se tu jen o hráčích kteří jsou v češích kde problém s obchodem není. Je zde ve hře taky spousta začínajících hráčů a cechu a ti takové možnosti jako zavedené cechy nemají at už s ohledem tahounu a surovinove vybavených hráčů nebo prostě ve smyslu cechovni spolupráce a pokrytí všech bonusu nezbývá jim pak než shánět suroviny mimo cechovni trh.
Ale i s ohledem ke krcme kdy to nemá s trhem nic společného jsou hráči kteří přestávají hrát nebo nejsou uz tolik aktivní a přesto prostě zabírají místo..najít pak znovu aktivního a plnocenneho partnera k návštěvám když uz většinou mají tito hráči vyčerpány možnosti zvát další spoluhráče mi přijde jako nelogické omezení.

Ještě bych rád dodal ze spis se přikláním k verzi 140 / 140
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
WinJet: Obchod není jediný argument který tu zazněl O.- zrovna od tebe bych čekal, že se případně vyjádříš ke všem argumentům, ne že řekneš ne na základě jediného.

No tak argumentovat stavbou 200 svatyň je opravdu výhra. :D Ale aspoň nějaký důvod to je, chápu to, ale přijde mi to zkrátka zbytečné. Máš možnost zajistit si až 219 denních motivací, což je dle mě až až. A to do toho nepočítám sousedy. Navíc od úpravy expedic přijdou do hry motivační balíčky, které by stejně jinak byly úplně k ničemu, takže si je můžeš používat na svatyně.
 

Svatej

Legenda
WinJete, Víš sám dobře že ve hře si 219 motivací zajistíš bez sousedů jenom tak ve snu. Je to maximální číslo, které se ovšem reálně nesplní téměř nikdy. Málokdo motivujee opravdu denně.;) Tak tu nebásni, reálné to není.

Motivační balíčky. WinJete, zase básníš;) To by musely padnout 7x za expedici a to ty velké. Což, opět, není reálné a v okamžíku kdy jich nepadne 7, tak jsou k prdu. :D

3) Neargumentuju stavbou 200 svatyní, argumentuju stavbou takového počtu svatyní, který by byl limitován pouze velikostí města. (to je víc než 200 víš?:p )

4) co možnost stavba VB? Tos opoměl :D
jednak ze strany investora - bude víc míst kde innvestovat.
Jednak ze strany stavitele, který by měl vyšší šnci sehnat donátora.;)
 

Henzisek

Znalec
LordFrunDor: Tak já píšu za sebe jen.
Zhruba během dvou hodin po výběru mám vše motivované.
Obchod zařídím v cechu a pokud ne tak mám vždy něco kolem 75 přátel tak se jeden dá vždy přidat.
Určitě co bych byl rozhodně proti, je mít neomezené přátelství. A i 140 přátel je ale pro mě moc.
Pro 100 odeslaných a přijatých by asi byl, pro více ne.
 

DeletedUser12887

Host
Já tady nechci prosazovat něco co se teda neprosadí ale přímo po přihlášení se zobrazuje oznámení ze muzes mít až 140 přátel. Čím víc přátel v krcme atd...nevím teď přesně znění. Tak ať se tam zároveň teda píše muzes mít 140 přátel ale jakmile odešlete 80 žádosti uz nic jiného nemůžete dělat. Pouze přijímat ale nemáte volbu si přátelé vybírat.

Kromě hráčů kteří se tady vyjádřili a většina byla pro mam tuhle zkušenost i z globálního chatu kde se také našlo dost hráčů, kteří by takovou změnu uvítali, takže to není jen nějaký rozmar.
Samozřejmě chápu, ze názor na to může mít každý odlišný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13022

Host
Ahojte, dá se nějak rozlišit přátele které jsem pozval já a kteří pozvali mne? Bylo by to docela prima vědět když dělám místo pro nové:))
 

DeletedUser13611

Host
Ahojte, dá se nějak rozlišit přátele které jsem pozval já a kteří pozvali mne? Bylo by to docela prima vědět když dělám místo pro nové:))
Mám vyzkoušené, že je to jedno, smazal jsem 11 lidí, které jsem pozval a stejně mi to napsalo, že jsem vyčerpal 80 odeslaných pozvánek. Jediné co jsem viděl že fungovalo bylo, že si lidi snížili celkový počet přátel pod 80. Takže mi to spíš přijde jako chyba v překladu té hlášky a od 80 lidí prostě nemůžu posílat, ale snad se pletu.
 

DeletedUser7728

Host
Mám podezření, že vlastníš privátní kliniku a chceš získat pacienty, kteří si vyklikali karpální tunel o_O
Nebo jsi ještě nebyl ve vyšších dobách, kde se zmenšuje počet budov?
 

DeletedUser13611

Host
Náš moderátorský tým chápe vaše rozhořčení, ale je pravdou, že my nic takového zrušit nemůžeme. Jediné co můžeme, je tento návrh poslat vyšší instanci a ani to nezaručí, že se dočká realizace. Prozatím tedy nezbývá než si přátele pečlivě vybírat.
A bylo by možné poslat alespoň návrh, aby šlo posílat pozvánky i když máme 80 lidí v přátelích, aby se to prostě zaseklo na ve chvíli, kdy se zaplní celá lišta přátel. To je podle mě celkem malé zlo a ani vývojáři by nemuseli mít nic proti.
 

Svatej

Legenda
Mám podezření, že vlastníš privátní kliniku a chceš získat pacienty, kteří si vyklikali karpální tunel o_O
Nebo jsi ještě nebyl ve vyšších dobách, kde se zmenšuje počet budov?
aktuálně mám spotřebu 118(preferovaných) + x kdy X je mezi 9 a 216(nepreferovaných). Co se herní doby týče, jsem v Budoucnu.

Jestli máš karpální tunel, tak to je mi líto... :D Nemáš u toho tolik sedět... nebo si kup ergonomickou podložku pod myš. Rád ti nějakou doporučím.;)
Jinak, věřím že by si každý nastavil tolik přátel, kolik uzná za vhodné.:rolleyes: Pochybuju že bych i já sám zvládl více jak 500 přátel :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru