Výběr denního bonusu z radnice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hujjik

Komentátor
  • Oblast hry: Budovy
  • Současný stav: Radnice poskytuje mince každých 24 hodin
  • Nápad: Možnost změnit typ výběru produkce z radnice. Výběr by byl vždy vázán na současný věk. Vybíralo by se, co bude radnice produkovat dalších 24 hodin (změna oproti současnosti: 100% mincí, 75% zásob, 10% spokojenosti, 2% medajle z maxima současného věku)
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

Thesseus

Znalec
Errr... a jaké že je "maximum" nějakého věku? Pač já mám momentálně v postmoderně 168 254 225 mincí takže bych z radnice dostal dnes 168 milionů mincí a druhý den po sečtení 339 000 000 a třetí pak třičtvrtě miliardy?
 

DeletedUser3139

Host
thesseusi, máš pravdu a tohle jsem už někde četl, hujjik ten pouze opsal. Ten co to použil poprvé byl tuším vynálezce šachů. Jeho vládci se šachy tak líbily, že mu v dobrém rozmaru slíbil, že mu dá co si řekne. Ten vynálezce si řekl o jedno zrnko rýže na první čtverec šachovnice, na druhý dvě, na třetí 4, na čtvrtý 8 ..... a tak dále. Ten vládce si myslel, že má šachy skoro zadarmo, tak mu to slíbil. Teprve potom královští učenci zjistili, že by celá říše musela pěstovat rýži stovky let, aby král mohl zaplatit. Tam bylo čtverečků pouze 64, tady by to bylo na ležatou osmičku. Takže do půl roka bys jen na výpis potřeboval obrazovku o rozloze přes půl republiky. hujjikovi se podařil dobrý vtip, protože to by vážně fakt nikdo snad myslet nemohl. :cool:
 

DeletedUser11359

Host
Volovina :D Spíš by bylo lepší, kdyby Radnice produkovala věci náhodně mezi penězi (tolik, kolik je teď), nářadím (stejné množství jako peněz), a třeba medailemi (třeba 10 na začátku a nějak by se to navyšovalo až po 200 v postmoderně).
 

hujjik

Komentátor
Errr... a jaké že je "maximum" nějakého věku? Pač já mám momentálně v postmoderně 168 254 225 mincí takže bych z radnice dostal dnes 168 milionů mincí a druhý den po sečtení 339 000 000 a třetí pak třičtvrtě miliardy?

No, asi jsem to moc dobře nerozepsal, ale pro lepší pochopení vám dám příklad:

Jste v době pozdního střebověku (to je to vázání na současný věk) a radnice vám dává 6000 mincí jednou za 24 hodin.

Pokud by tenhle návrh prošel, tak by radnice měla možnost jednou za den zvolit, co se bude produkovat v další 24-hodinovce (samozřejně až po dokončení současné produkce).
Pro pozdní tředověk by se volilo mezi tímto:

6000 mincí (100% 6000 mincí oproti současnosti - beze změny)
4500 zásob (75% z 6000 mincí)
600 spokojenosti (10% 6000 mincí)
7 medajlí

Takhle jsem to myslel, ale na příkladu je to přece jenom čitelnější...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru