Výměna plánků velkolepých budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11022

Host
Ahoj

Není to můj originální nápad, ale zde by se to mohlo dobře uplatnit. V jiné hře od stejné firmy je možné v rámci kmene směnovat vlajky. Tak mne a pár lidí v našem kmenu napadlo, jestli by něco podobného nešlo uskutečnit s plánky budov.

Dejme tomu plánek za plánek z té stejné epochy.
příklad: zbývá mi získat poslední plánek pro maják a směnil bych ho s jiným hráčem.

děkuji za reakce Urugal
 

DeletedUser2298

Host
Bude ti stačit reakce, že tento návrh tu zazněl už před dlouhými časy v různých obměnách Xkrát... ale stále nebyl realizován a ani není známo že by v dohledné době měl být realizován..?
Btw. zkuste používat funkci " hledat " než dáte dotaz či návrh...
 

Kayro

Znalec
Funkce hledat je fajn a dobre je taky si rict nez dam nejaky navrh na zmenu co to prinese vyvojarum. Chtit po nich aby si dobrovolne zrusili prijem penez za prodej planku je blahovost.
 

DeletedUser3139

Host
Jediné, co Urugal asi trochu omlouvá je, že podle data přihlášení na fórum tu je krátce. Zase na druhou stranu zřejmě nehraje první hru, takže by fakt mohl vědět, že ve hrách existuje funkce ,,Hledat". :cool:
I tak se budu ale snažit mu odpovědět.
1. Budeš si muset zvyknout v této hře, že jí tvoří sice lidé z INNO, ale jedná se konkrétně (alespoň podle výstupu) o kotelníka, uklizečku a svačinářku.
2. Chyby se opravují dlouhodobě (v rámci měsíců!), nově zaváděné věci nefungují, nebo jen z části, oprávněné stížnosti hráčů se ve valné většině ignorují.
3. S plno věcmi si INNO evidentně neví rady. To jsou například ty plánky, haldy medailí, desítky milionů v mincích a materiálu.
4. Neskutečně mnoho různých omezení, které hru dělá složitou a nebude trvat dlouho, kdy už bude i těžko hratelná, pokud nedojde ke změně.
5. Tutlání nových vlastností. Na vše si musí hráči přijít sami ať už ve hře, případně na betě, nebo na zahraničních fórech.

Takže tohle je výčet pouze několika ,,zvláštností" této hry. A pokud jí i přesto chceš hrát, musíš se s tím smířit, protože náprava je na 99% v nedohlednu. :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

traktorista

Odborník
Podle mě INNO prošvihlo dost velkou možnost udělat využití plánků spolu se zavedením nových VB pro cech (Atomium a Hvězdárna). Kdyby hráč budovu nejen postavil, ale ještě mu tam kolegové z cechu museli dát nějaké množství plánků VB z doby pro kterou by budova měla generovat suroviny (stejně jako dávají FP) hned by se ukázalo které cechy umí spolupracovat a komunikovat. Takhle je to jen promarněná šance a čekání na něco co se nikdy nestane : ).
 

DeletedUser2298

Host
Tohle je celkem vynikající nápad traktoristo - a třeba by mohl být zapracován do nějaké další VB či spec. budovy.. Zkus to sepsat v nějaké kostce a dát do návrhů.. tam by to mohlo chytnout pár kladných ohlasů ;-)
 

DeletedUser2059

Host
Tak takový návrh tu ještě nebyl. ALe zní to zajímavě, nepochopil jsem přesně jak by to mělo fungovat, ale to víš přeci ty, traktoristo :)
 

DeletedUser

Host
Jipi, nedá mi to a musím reagovat:
1. Chápu, že někomu příjde, že ne vše každému připadá, že je v absolutním pořádku. Nicméně nemůžeme vidět naprosto do systému INNA a nelze na základě některých faktů vynášet soudy.
2. Některé věci, přiznávám, jsou opravovány v delším horizontu, nicméně v každém případě každý update přináší mnohé vylepšení a malé krůčky k vylepšení.
3. Nelze tvrdit, že si s nimi neví rady. Již mnohokrát zde bylo řečeno, že hra byla vypuštěna dříve kvůli žádostem od samotných hráčů. Bohužel příprava každé éry vyžaduje spousty příprav a "Řím také nebyl postaven za den". Bohužel z tohoto důvodu došlo k zmíněnému hromadění, kterému by však u nových světu nemělo docházet vzhledem k delší dějové linii. Není to nejlepší stav, nicméně hra je směřována i směrem více dopředu a kdyby se vytváření zrychlilo, pak by mohlo docházet k daleko vážnějším pochybením.
4. Některé hodnoty již byly mnohokrát balancovány a nepochybně dojde k optimalizaci všech faktorů.
5. Nevím o vědomém zadržovaní informací. Nevydáváme oficiální znění úkolů, jelikož ctíme, že se jedná o speciální úkoly, které by měly donutit hráče v mnohém přemýšlet, nicméně dáváme možnost hráčům se dělit o informace. Co se týká dalších informací, tak se je snažíme aktualizovat, v co nejkratších možných intervalech. (Samozřejmě pokud chceš pomoci zrychlit tento proces, budu rád za každou pomocnou ruku, či pouhou radu.)

K samotnému nápadu je to mnohokrát vyřčena myšlenka, nicméně pokaždé zde byla vypsaná se nabízí otázka, že by to mělo sice silný, ale také velmi krátký účinek na hru a v některých momentech by to nemuselo ku prospěchu věci. Samozřejmě tímto neříkám, že současná situace je ideální. Určitě je potřeba najít vhodné řešení, ale více koncepčnější.
 

DeletedUser11338

Host
Zdravím asi nebud originální ale mne napadlo tuto a založil sem na to i vlákno ;) ...

Nákresy
Hezký den všem

Mám nápad jak zatraktivni hru a žádám Vás o zvážení podpořit či nepodpořit můj nápad pokud to teda již někdo předemnou nenavrhl....

Hezký den,

obracím se na Vás o otázkou....

Nebylo by možné udělat něco s tím, aby hráči nedostávali za Motivaci nákres který již nemohou použít???
Příklad: mám postavenou Cášskou Katedrálu a Alexandrijský Maják a při Motivování resp. Zušlechťování u jiných hráčů dostávám neustále nákres k již výše zmíněným VB... Jsou mi ale k ničemu - každá VB se může postavit pouze jednou!!!
Řešení by bylo dvojí:
1. - nadále by již hráč tyto nákresy nedostával (teda dostal pouze nákres který ještě potřebuje k jiným VB) (popřípadě by je dostával ale jen tak, aby jí v případě zbourání mohl postavit znova a pak by mu již přidělovány nebyly)
2. - dostával, ale mohl by je nadále zobchodovávat za jiné nákresy VB které zatím nemá postaveny třeba v poměru 4:1

Tímto by se podle mne zatraktivnila hra, je to jen otázka ochoty či neochoty programátorů

Hezký den

Předem děkuju za pozornost a případnou podporu mého návrhu
 

DeletedUser

Host
Ugrofin:
1) Tady nesouhlasím, bylo by pak velmi lehké získat jakoukoliv VB. Hrači by pak neměli motivaci dávat fb do jiné VB
2) Tady bych byl pro
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru