Výroční diskuze k 11 let Forge

Kterou Věž konjunkce se rozhodnete postavit?

  • Královská

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nachová

    Hlasy: 0 0,0%
  • Přízračná

    Hlasy: 16 100,0%
  • Vědecká

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    16

Ušák Evžen

Odborník
Právě že až doteď, od teď už ne.

A jaktoze ted nejdou ziskat zdarma.

StPatrick ..Chyse druidu 9 level... 50 fragmentu ze hry, 100 fragmentu mi dal 9 level...a mam ji celou Arciboudu
Anniversay..tady uplne v pohode event boudou, bez dia a penez 4500 bodu.,stacilo 3750 bodu
Divocina...Panda..opet podobne,jako Chyse druidu
Summer event..Obchodni centrum..opet podobne,jako Chyse druidu

Nejdou?
 
Naposledy upraveno:
Nevím co tu furt řešíte . Jo, klíčnice byla za prachy. Zaplatím si, budu mít konjunkcí nekonečno . Nezaplatím, budu mít jednu. Ale to neznamená , že si normálně zdarma nezahrajete. Bych chtěl vědět , jak si jnak představujete, z čeho by se měli zaměstnanci Innogames platit.
 

Ušák Evžen

Odborník
Nevím co tu furt řešíte . Jo, klíčnice byla za prachy. Zaplatím si, budu mít konjunkcí nekonečno . Nezaplatím, budu mít jednu. Ale to neznamená , že si normálně zdarma nezahrajete. Bych chtěl vědět , jak si jnak představujete, z čeho by se měli zaměstnanci Innogames platit.

Ja jen napsal,ze jdou ziskat,kdyz je psano vyse ze uz nejdou ziskat zadarmo event budovy.

Neresim nic, kdyz se mi to libi,tak si to koupim, kdyz ne tak ne. Ted jsem si Klicnici koupil a koupim si i Pandy..ale ne ze by nesly ziskat free, jdou hraji betu a vim,ze jdou,ale nechce se mi cekat jako u St Patricku. Ja s tim problem nemam.:)
 
Trochu mimo tema zatim to vypada že 1 eventová budova ktera bude dostupna jen za prachy a to ještě v dost drahém měřítku bude v letním eventu nově přidaný zlaty levl guvernerovy vily (ale myslim ze tak jak cokoliv bude se jednat o dočasnou zaležitost tedy 1 roku než se to posune do běžnych denich specialu.)
 

Ušák Evžen

Odborník
Trochu mimo tema zatim to vypada že 1 eventová budova ktera bude dostupna jen za prachy a to ještě v dost drahém měřítku bude v letním eventu nově přidaný zlaty levl guvernerovy vily (ale myslim ze tak jak cokoliv bude se jednat o dočasnou zaležitost tedy 1 roku než se to posune do běžnych denich specialu.)

Ale s Guvernerem jsou i tak vsichni spokojeni uz ne?:) Takze to jedno vylepseni za prachy, a jeste je celkem daleko,takze i diamanty budou potreba,tak nekoho spasi. :)
Treba to jeste upravi do live verze, ale pochybuji. V cele te horni rade jsou TRI ty vylepseni, takze kvuli trem..to nejen cash, ale hoodne diamantu. Vzhledem k tomu,ze Summer zprasili a udelali z toho mechaniku Ziminiho eventu. Tam clovek bude rad,ze udela tu budovu v zakladu natoz jit dale v postupu bez diamantu.

A co tak jsou nazory..nespolehal bych na to,ze tyhle premiove levely budo za rok jako deni specialy. prece jen vsechny zakladni budovy,krom Veze konjukce nabizi fragmenty premiovych levelu.

Dle me to takhle nastavili, aby do budoucna nebylo lehke ziskat treba tolik budov v plne palbe, ale spise hrat o ty nove.

Ona vlastne eventova budova je porad zadarmo a ziskatelna Guverner ur 9. Tohle vylepseni je opet neco navic a s eventem nema nic spolecneho.
 
Nahoru