větší obchod

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
mám takový nápad že by se dalo obchodovat se vším např:voják-lukostřelec,nákres.nákres,zésoby-mince,diamanty za něco atd.to by bylo v jiném obchodě u toho se zdroji
 

DeletedUser9061

Host
S tímto já osobně určitě nesouhlasím.
1) by tímto způsobem hráči získali vojáky, který nevyzkoumali (néli třeba v nejnižšé době - vojáka z nejvyšší) ...
2) nákresy: hold musíš motivovat často a přispívat do velkolepých staveb (aji měnění nákresů mezi tobě postavenými, za nákresy jiných dob není dovrý nápad) ...
3) Každý si sám zvolí, kolik bdue mít domů a kolik výroben na zásoby → tím způsobem může ovlivnit kolik čeho mít bude ...
4) Diamanty jsou vzácné → Za co by jsi chtěl obchodovat ?; Ty si můžeš koupit, nebo čekat až ti padnou z úkolu ...

Myslím, že vývojáři taky souhlasit nebudou ... kdyby chtěli, tak už je to tam dávno a takovýto nápad tu není po prvé ...
 

DeletedUser6769

Host
Určitě proti, tohle je nápad typu dejme všechno všem. Neprospělo by to hře. Možná nějakým hráčům, co to flákaj, ale jinak nic.
 

DeletedUser3139

Host
Jo, fakt ,,vynikající" nápad. Ještě bych ho ,,vylepšil" o prodej manželky, manžela, přítele, přítelkyně, popřípadě zlobivých dětí! Proč někdo, kdo se rozhodne hrát strategickou hru, nad touto hrou nepřemýšlí, je mi fakt záhadou! :(
Samozřejmě, že souhlasím se všemi, co jsou tady proti!!!
 

DeletedUser4749

Host
Taky to nepovažuji za dobrý nápad, ale pravdou je, že jsou strategie, kde je možnost obchodování větší. Např. peníze za zásoby. Tady bych to nezaváděl. Jen bych změnil možnosti poměrů na trhu, ale to už je jiné téma.
 

Thesseus

Znalec
Přesně jak píše Highlander v příspěvku #3 a Jipi v druhé větě.
A obchodovat s diamanty, to je velmi utopický nápad.
Fakt nevím, proč by vývojáři takovou věc asi zavedli. Aby přišli na buben?
Zapoj radši ve hře hlavu a poraž ostatní pomocí jí a ne návrhem takovýchto zjednodušení.
 

DeletedUser

Host
Super:D Vyměním 10 000 000 zásob za 10 000 diamantů:D No neberte to:D
 

DeletedUser

Host
to je asi blbost ale třeba že by se dali surky kupovat za prachy to by mohlo jít a nebo možnost darovat suroviny ,to pomůže hlavně cechům kde někdo má jen armádu a surky jim obstarávaj jiní..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru