VB

-matesking-

Nováček
Ahoj, prijde mi skoda nevyuzit nasbirane planky na velkolepe budovy ktere uz mam komplet.
Co takhle vytvorit uzemi na ktere by se mohli postavit treba jen na 1 lvl. S tim že by se nemusel promitnut bonus do hry i kdyz by bylo asi uplne jedno kdyby se promitl jen lvl1 tam to rozhodne nezmeni styl hry.

Jen pro nejaky uspech(y) podle poctu VB

Mohlo by se uzemi pouzit i pro presun jiz postavenych VB. Hraju to uz hodne dlouho i kdyz jsem nejaky cas nehral ale bylo to z duvodu ze se nebylo kam posunout.
Veci z eventu a velkolepek je tolik ze si myslim ze se neda mluvit o nejakem taktizovani, ale o tom ze se clovek dostane do faze kdy pak nemusi hrat eventy a nema duvod chtit kdyz ve vysledku jsou eventove veci az na drobne vyjimky stejne v prepoctu na kostku mapy. Ztraci pak vyznam je stavet a bourat kvuli tomu (presouvat do inv.) jine eventove veci.
Pro me a za mě ať si treba urci i pozice jednotlivych VB a at se treba i zaplati misto za diamanty. Pokud bych mel ovsem platit rozsireni za diamatny, pak by bylo ale skoda aby se nedalo vyuzit vic lvl vcetne vyuziti bonusu....
 
Nahoru