Velikonoční event

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10546
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10546

Host
Lidi, vím, že ještě neproběhl Valentýnský event, ale s tím,kolik mají teď všichni v historii stránek s tím, že už u nich nešlo nic udělat mi přijde na mysl, kam se vlastně budou ukládat vajíčka ve Velikonočním eventu. Polovina lidí dekorace kvůli tlačítku "POMOC" všechny vyházela a i když je tam dáme, tak např. já i když si tam dám 30 dekorací, tak je mám za den všechny zušlechtěné. (podle statistik z historie, když už teď vidím, kolik lidí jede přes tlačítko pomoc).
 

Dan 77

Veterán
Sice ještě velikonoční event neproběhl, ale to nevadí, vlastně TÍM LÍP a tvá připomínka je takto předem vhodná.

No pokud máš na Arvahallu tak strašně málo budov, které lze motivovat/zušlechtit, pak se není čemu divit, že máš v historii událostí tolik případů, kdy pomoc neměla kam padnout. Mně se třeba za den všechno "nemotne", ale někdy valná většina.
+ asi jedině těch dekorací postavit ještě víc než 30 (a až se provedou určitá plánovaná vylepšení, snad si půjde po dobu trvání velikonočního eventu zvolit, že chceme přednostně klikat na dekorace - a snad se ono nastavení priorit zavede ještě před Velikonocemi)

http://forum.cz.forgeofempires.com/showthread.php?6437-Fungov%C3%A1n%C3%AD-tla%C4%8D%C3%ADtka-Pomoc&p=43030&viewfull=1#post43030
(návrh č. 2)
http://forum.cz.forgeofempires.com/...í-tlačítka-Pomoc&p=43065&viewfull=1#post43065 (co se plánuje)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2451

Host
až příjdou velikonoce tak si pár stromů postavíš
 

DeletedUser2298

Host
No je to celkem jednoznačně porcování medvěda, co ještě běhá po lese a ještě k tomu ve vedlejším revíru.. A pokud bude tedy ( hypoteticky ) použit model jako u dřívějších eventů, tak holt prostě bude potřeba "zamořit" město dekoracema.. bude li chtít hráč dostávat vajíčka.. Což na druhou stranu dává celkem fajn možnost jak "škodit" sousedům - prostě je budou lidi oklikávat - pokud to nedělají a tak jím zaplácají ty dekorace.. :)) Tohle by mohla být nakonec celkem i prča :p člověk aby pak třeba co chvíli kontroloval město a mazal ohvězdičkované dekorace a stavěl "čerstvé".. :-D
 

trojan1673

Veterán
Je tu také možnost domluvit se v cechu a prostě po dobu eventu dávat vajíčka ručně.
Možná to bude ta nejjednodušší věc co můžeme udělat.
 

DeletedUser2059

Host
To co říkáš by mohl být problém, ale Velikonoce jsou ještě hodně daleko, a nevíme jak v tu dobu bude funkce Pomoc fungovat.
Jak říká trojan, šlo by samozřejmě vyřešit tento problém z vlastní iniciativy výstavbou dekorací, uvidíme, myaslím, že je to příliž předčasné.
 

DeletedUser2298

Host
Obávám se, že jsme se úplně přesně nepochopili.. předpokládám, že vejce šla a půjdou umísťovat jen ručně.. na co narážím je to, že prostě nebude KAM je dávat... protože všechny postavené dekorace budou ohvězdičkovány.. :) No nechme se překvapit ;-)
 

Dan 77

Veterán
Tak to pak jo... To by byl ještě závažnější problém, než jsem si myslel (uvažoval jsem spíš jako Trojanka). A předčasné to určitě není, aspoň to je můj názor - čím dřív se to bude řešit, tím spíš se to vyřeší včas. A je potřeba to vyřešit do Velikonoc. Ale při nedokonalostech tlačítka Pomoc ve spodní liště a všeobecně při rychlosti vývojářů v opravování...
 

DeletedUser7347

Host
Třeba by šlo kdyby dekorace podobu Velikonoc nešlo zušlechtovat ale sloužili by jen k ukládání vajec ;)
 

DeletedUser2059

Host
Počkáme až za chvíli proběhne Valentýn a pak uvidíme ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru