Velikonoční zajíček

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11748
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11748

Host
Ahoj měl bych jeden nápad.
Nápad, který se hodí k velikonocím :) třeba na přístí rok
Mohla by být Velkolepá budova speciálně velikonoční npř- čokoládový velikonoční zajíček
třeba bychom mohli kupovat plánky za vajíčka.Prosím všicni, kdo se sem koukl- vyjadřete se :)

  • Oblast hry:[Velikonoce-Event]
  • Současný stav:[VB neexistuje]
  • Nápad:[Velikonoční zajíček]
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:[ano]
 

trojan1673

Veterán
Jako nápad by to nebylo špatné, ale možná bych to nebrala jako novou VB, spíše dekoraci.
Velikonoční zajíček je spíše na okrasu a nedokážu si ho představit jako Velkolepou budovu :confused:
 

Kayro

Znalec
Supr budova . . . az budu stavet Disneyland, jinak me tyhle stavby nezapadajici vubec do konceptu mesta spis iritují.Uz jenom to ze musim mit v soucasnem meste strazni ohne ktere vypadaji a take myslim jsou z doby zelezne je jako pest na oko.Jako kdyby nesli predelat do soucasneho vzhledu.Takze budovy v podobe velikonocnich zajicku vazne ne.
 

DeletedUser11748

Host
No tak jako je to pravda.. ale zase na druhou stranu.. se mi to zdá lepší než palma apod.. Jinak jako dekoraci by to také šlo. Podstatě mě jde o speciální budovu, která jde sehnat jen na velikonoce.. Dekoarce by byla také dobrá :) tak děkuji za pozornost :)
 

DeletedUser3817

Host
Jako budovu fakt ne, ale velikonoční extra-dekorace zní zajímavě :)
 

DeletedUser3139

Host
Jů, králíček s vejcema a VS by mohla být mega králíkárna! A mohla by produkovat (dle úrovně) koledníky!Tak to tu ještě fakt nebylo! :cool:
 

DeletedUser5477

Host
Jako budova VS bych to nevolil. Spíše jako dekorativní budova.
 

DeletedUser2451

Host
tak VB ne ale specialní dekorace či jiná budova jo a proč taky ne když jen v helouvínu jsou myslím 3 specialky valentýn má taky strom lásky a vánoce mají také několik specialních budov tak asi tak
 

traktorista

Odborník
.Uz jenom to ze musim mit v soucasnem meste strazni ohne ktere vypadaji a take myslim jsou z doby zelezne je jako pest na oko.Jako kdyby nesli predelat do soucasneho vzhledu.

Kdyby strážní ohně někdy v Koloniálu-Průmyslu automaticky změnily vzhled by nebylo špatné.

(jinak původní nápad nebrat...novinka tu myslím je Svatyně úcty a k tomu pár dalších věcí, takže proč...)
 

DeletedUser9061

Host
Jsem také tohoto názoru. Kromě svatyně úcty je také nová jednotka i kasárna ;)
 

Henzisek

Znalec
Jak psal, tak by to už pro letošek nebylo ale příští rok.

Jako dekorace, nebo výrobní budova proč ne. Jako VB určitě ne.

------------------------------------------------
Ale taková zaječí kasárna pro příští rok :).
------------------------------------------------
 

trojan1673

Veterán
Bože, jen ne další kasárna a zaječí to už vůbec ;)
Dekorace postačí a ještě kdyby vajíčko umístěné na ní bylo extra za 100 :cool:
 

DeletedUser7347

Host
Jé já chci zaječí kasárnu :cool: hlavní útok by byl zaječí kousanec (tankům ukousne dělo,výsadkářům nohy, raketám kabely a je dobojováno) no a když skočí do zákopu tak na něj nepůjde střílet :D Dobrý ne :D
 

trojan1673

Veterán
Mám bohatou fantazii a možná bych si dokázala představit zajíce s kulometem, ale jak hází na tank kraslice :confused:
Myslím, že by ho ten tank přejel :(
 

DeletedUser3139

Host
Dokážeš si představit jak tam po krásném bojovém poli skáče o něco krásnější zajíček a háže kraslicemi:D

A ty kraslice by mohly být jaderný, který v okruhu 50 km zničí vše živé. Každý králík by měl tyto kraslice dvě! ;);):cool:
 

trojan1673

Veterán
Pokud je to velikonoční zajíc, arzenál by měl být neomezený ;)
Přeci mi nechcete tvrdit, že když jde dětem schovat někam vejce, dá tam jen dvě :confused: :eek:
Proč ošidit zajíce o více jaderných vajec pro nás?
Děti taky nešidíme ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru