velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
ludva: Připočte, jen musíš aktualizovat stránku (alespoň já jsem musel). Za úkol umístit jedno vejce byla odměna 1 vejce. Za úkol 6 vajec odměna 6 vajec. Takže je to asi přímo úměrný :)
 

DeletedUser5121

Host
nezkusil někdo si koupit více portrétů Elvise :)??? je li to možný a jestli je to k něčemu ?? díky
 

DeletedUser7363

Host
neskoušel semto ani nebudu rači použiu velikonočni vajčka na něco jineho
 

DeletedUser5121

Host
Škoda vajec na portrét, zkoušet nebudu ... :)

tak asi ani naši suporti toho moc neví ale aspon to oživilo hru :) asi nebude marný pořídit několik strážních věží pokud každá přidá 4% a jedno políčko si člověk najde vždycky 10 věží -40% +obrana :)
Mam ale otázečku (pokud někdo zná odpověď)ten: Tulák zmizí až mi ho v bitvě zabijou ???a mužu jich mít až 7???nebo i více??? díky
 

DeletedUser2059

Host
Víc jak jedenkrát si portrét koupit nemůžeš. - tulák v boji zahyne - pakliže máte skrýš těchto tuláků - můžete je opět vycvičit, zdraví se po bitvě také přidává určitým tempem - po změně tuláka v jednotku se po konci bitvy opět vrátí do původní podoby jestli to někdo neví.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7160

Host
No nevím ted lidi dávají vejce (což sme rád) ale skoro nikdo nemotivuje a akorát se lidi na hradě bouří. To byl zase vemysl ...
 

DeletedUser

Host
By mě zajímalo jak je to s těma strážníma ohněma - jestli když budu mít jeden, tak je to +4% k obraně, se dvěma +8% k obraně, atd. nebo jestli můžu mít započítaný jen jeden...
 

DeletedUser2059

Host
Jistě můžeš mít obranu i třeba o 40% větší když budeš nakupovat vezicky.
 

DeletedUser5121

Host
To by bylo moc pěkny koupit více věží na obranu velikonoce se jim povedly, pokud to nepatří sem smazat díííky :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6273

Host
Jen na okraj ke strážním věžím:) Je to hezká bižuterie,jenom nechápu,proč si je kupujou lidi s dvěma kopíma v obraně:) řekl bych,že jim nepomůže ani kdyby si jich koupili padesát:)
P.S. Opravdu jsem to viděl při včerejším útoku:)
 

DeletedUser3159

Host
Nbobbyc:....treba to jen zkousi...co to udela....kdyz postavi 2 :)
 

DeletedUser6273

Host
Měl tam jeden oheň,ale dvě kopí:) Ale ti moji mušketýři s 25% navrch neříkali,že by měli nějakej problém:cool:
 

DeletedUser2059

Host
Myslím, že když máte všechny velkolepé budovy tak máte útok o několik procent vyšší a tohle by bylo rozumné řešení :) pokud se nemýlím.
 

DeletedUser

Host
nikde jsem to nenasel, je mozne dostat planek za ukladani vejce do ciziho mesta stejne jako u M/Z, presneji uz se to nekomu stalo? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru