Velkolebky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13548

Host
Dobrý den
Nevím kam s dotazem, tak píši sem.
Chci se zeptat jestli by bylo možné při další aktualizaci udělat něco, aby se při hře na telefonu (android) ukazoval zbývající čas do sklizně velkolepé budovy. Jako je tomu i u ostatních budov prosím
Děkuji.
 

DeletedUser12151

Host
Ahoj,to by taky zajimalo jestli to u tech "velkolepek" nekdy pujde,ale tady o tom muzeme jenom kecat,popripade vznaset navrhy, BTW to asi bude dotaz pro moderatory,proc tu neni nekde vlakno resici jen mobilni aplikace,ale je mozne,ze neumim jen hledat :)
 
Zdravím. Kde najdu přehled Velkolepých budov? Konkrétně informace, o kolik se mi zvyšuje jejich bonus na jednotlivých levlech. Abych si mohl jednoduše podívat, co mi přinese budova na 10 levlu a ne jen, že vidim udaj o levlu prvnim. Na foru jsem nasel zalozku Velkolepych budov, ale na vicero pocitacich se mi to zobrazuje jen v kodovych znacich. Nic se z toho neda vycist.
 

DeletedUser13620

Host
Nebyl zodpovězen dotaz (prosba), kvůli kterému bylo založeno toto vlákno - aby byla na androidu vidět zbývající čas do sklizně uVB, tak jako u budov ostatních. Také bych tuto informaci rád věděl.
Děkuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru