velkolepá budova Royal Albert Hall

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
U velkolepé budovy Royal Albert Hall je dvakrát pod sebou napsán stejný bonus a to je podpora zásob.
prosím opravte tuto chybu a přeji příjemný den.:(
 

DeletedUser6769

Host
U mě RAH ukazuje 48surovin na 24h. Měla by dávat (a dává, takže se jedná asi jen o kosmetickou chybu) tuším 26ks. Přesněji mi to i ukazuje v náhledu - vyrábí 48 denně, na další úrovni bude vyrábět 28.
A u jednoho hráče od nás z cechu mi Observatoř na 5. úrovni ukazuje, že vyrábí -1 zboží....

Edit: koukám, že to bude řešit příští aktualizace, takže asi jsme v suchu. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2237

Host
pokusim se napsat sem at nezakladan nove vlakno mozna to bude stejny problem od moderni doby mi to na vb pise ze budu dostavat vic nerafinovanych suurovin dneska jsem zjistil ze dava podstatne mene nez je psano snad to bude stejny problem ze nesouhlasi popis pokud se to nezmeni po update tak kdyztak pisnu nebo mi to prosim nekdo osvetlete kolik bych mel dostavat nerafinovaneho zbozi v moderni dobe na alexandr majaku lvl7 diky.
 

DeletedUser9061

Host
Na 7. úrovni alexandrisjkého majáku by jste od moderní doby měl dostávat 30 surovin.
 

DeletedUser2237

Host
a rano kdyz jsem sklizel jsem dostal asi 24 kdyztak se to pokusim jeste pri dalsi sklizni zjistit jestli to nebylo k jine vb zatim diky za info zitra dam vedet.
 

DeletedUser

Host
a rano kdyz jsem sklizel jsem dostal asi 24 kdyztak se to pokusim jeste pri dalsi sklizni zjistit jestli to nebylo k jine vb zatim diky za info zitra dam vedet.


Pokud by to nesedělo, bude zapotřebí kontaktovat herní podporu(support) s přibližnou dobou výběru.

U velkolepé budovy Royal Albert Hall je dvakrát pod sebou napsán stejný bonus a to je podpora zásob.
prosím opravte tuto chybu a přeji příjemný den.:(


Omlouvám se za pozdní reakci.
Mohu vědět, zda po aktualizaci je již vše v pořádku ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2237

Host
tak je vse v poradku navic to nebylo 24 ale 22 a bylo to z jine vb a timto se omlouvam.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru