BUDOVY Velkolepé budovy a jejich význam

Rád bych se přimluvil za optimalizaci velkolepých budov. FoE již hraji hodně dlouho a vždy jsem si myslel, že velkolepé budovy jsou top a jeden ze smyslů hry. Velmi mě mrzí, že hodně velkolepých budov upadlo do stínu různých louskáčkových strážnic, posezení s grilem a podobných kravin z eventů. Navíc bonusy z hlavních eventových budov jsou mnohdy na podobné úrovni jako u majestátních velkolepých budov notabene ve srovnání s velkolepkami z titanu ty staré jsou na tom dost bídně. Doufám, že tento můj návrh není osamocen, v odeslaných nápadech k vývojářům jsem to nenašel. Děkuji za případné kladné zhodnocení.
 

Turinoff

Turista
S tím si dovolím souhlasit ... Kapitol, Koloseum, Habitat, Lotosový chrám, Socha Gaea, Space Needle ... za mne budovy, které jsou zdaleka se svými staty překonané ... i na vysokém levelu
 
Souhlas. Velkolepé budovy by bylo dobré předělat. Ty, které jsou naprosto nepoužitelné. Nikdo nepotřebuje budovu na medaile, lidi nebo spokojenost.. A mít trochu originálnější bonusy by také nebylo na škodu. Arc má originální bonus. Oranžerie má originální bonus. Frontenac taktéž. Pořád dokola "body, útok, radost, lidi" je pěkný opruz.
 
Nahoru